F1 2021 [Ana Konu]

F1 2021, 16 Temmuz’da çıkıyor!

Oyundaki değişiklikler/eklemeler:

• Portimao, Imola ve Cidde pisti eklendi.
  • Co-op kariyer modu geldi :racing_car:
  • Eski rakibimiz Devon Butler geri döndü :eyes:
  • Yeni Hikaye modu eklendi.

2021 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™’in resmi oyunu olan F1® 2021’de her hikayenin bir başlangıcı var. F1® 2021’in sunduğu heyecan verici hikaye deneyimi ““Braking Point”” ve iki oyunculu Kariyer gibi yeni çarpıcı özelliklerin tadını çıkar. ““Gerçek Sezon Başlangıcı”” ile grid’e daha da yaklaş. Bu sene onuncu yılını dolduran popüler ““Ekibim”” Kariyer modunda ekibini zirveye taşı veya bölünmüş ekranda ve çok oyunculu modda rakiplerinle başa baş mücadele et. Dünyanın en büyük yarış gösterisinin heyecanına ortak ol ve 2021 sezonundaki yirmi kahraman sürücü ve unutulmaz on ekipten oluşan gerçek kadroyla yarışa katıl:

• ““Braking Point”” – Heyecan verici yeni hikaye deneyimi
  • Yeni oyun modları: İki oyunculu Kariyer ve ““Gerçek Sezon Başlangıcı””
  • Popüler ““Ekibim”” modu, bölünmüş ekran ve çok oyunculu mod

2021 FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™ RESMİ OYUNU
• ““Braking Point”” – Heyecan verici yeni hikaye deneyimi.
• Yeni oyun modları: İki oyunculu Kariyer ve ““Gerçek Sezon Başlangıcı””.
• Ekibim modu - Kendi sürücünü oluştur, sponsorunu ve motor tedarikçini seç, bir ekip arkadaşı bul ve grid’deki 11. ekip olarak yarış.
• Artık ““Odak”” değerini de içeren Kapsamlı Sürücü İstatistikleri ve ekip için büyük önem taşıyan Departman Etkinlikleri.
• İki oyunculu mod ile bölünmüş ekranda yarış imkanı.
• Rekabetin dozunu düşürmek isteyenlere rahat yarış seçenekleri, daha çok kontrol isteyen deneyimli oyunculara ise yeni Uzman seçenekleri.
• Bu sene 10. yılını dolduran popüler Kariyer Modu güncellenmiş Ar-Ge ve Alıştırma Programları ile yeni Hızlı Alıştırma seçeneğini sunuyor.
• En iyi F1® eğitim alanı olan Formula 2™ de burada: Kısa, orta veya tam sezon seçenekleri ve 2020 / 2021 sezon içeriği bulunuyor*.
• E-spor - Çevrimiçi eleme etkinliklerini ve son haberleri bulabileceğin, hatta F1® Esports Challenger ve Pro Series yarışlarını izleyebileceğin oyun içi alan seni bekliyor.
• Daha fazla yarış seçeneği: Zamana Karşı Yarış, Daha Kısa sezon seçenekleri, Grand Prix™ Modu. Kaydedilebilir otomatik önemli anlar ve (yalnızca PC’de) tam tekrarlar] ile zaferini yeniden yaşa.
• Çok Oyunculu Modda çevrimiçi yarış: Sosyal ve Dereceli yarışlar, yeni Hızlı Katıl formatı, Ligler, kişiselleştirilebilir görünümler ve Haftalık Etkinlikler.

• Son F1® ekiplerinin 2021 arabalarını, tam sezon tur seçimini, içeriğini (uygun olduğu üzere) ve F2™ 2021 sezon güncellemesini indirmek için çevrimiçi bağlantı gereklidir.

Oyunun Steam ön sipariş fiyatı 420 TL
(Deluxe Edition 530 TL)

Ayrıca Playstation platformundaki fiyatı ise 500 TL

EzBh0AdWYAYBVQQ.jpeg

Sistem Gereksinimleri:

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit (Version 1709) | For Ray Tracing: Windows 10 64-bit (Version 2004)
İşlemci: Intel Core i3-2130 or AMD FX 4300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 950 or AMD R9 280 | For Ray Tracing: GeForce RTX 2060 or Radeon RX 6700 XT
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit (Version 1709) | For Ray Tracing: Windows 10 64-bit (Version 2004)
İşlemci: Intel Core i5 9600K or AMD Ryzen 5 2600X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1660 Ti or AMD RX 590 | For Ray Tracing: GeForce RTX 3070 or Radeon RX 6800
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible

2 Beğeni

4 yeni özellik, 4.5 kat fiyat artışı

tenor

1 Beğeni

Sadece 4 Yeni özellik yok diğerlerinide şimdi ekledim yazıya :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Sistem gereksinimleri bir önceki ile aynı. :no_mouth:

1 Beğeni

Gerçek sezon başlangıcına takıldım ben yoksa Pre-Season Testleri mi geliyor :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

bari üç beş tane bedava key versinler artık kiminle oynucaz :smiley:

Ea games f1 2021 in fiyatını ne yapmış öyle manyak mı bunlar ya üzüldüm

2020 nin indirimlerde 20 küsürlere kadar inmesine mi sevineyim yoksa 2021 in 420 tl den çıkıcak olmasına mı üzüliyim bilemedim

1 Beğeni

indirimde en fazla 200 lira civarına düşer o arada almak lazım bu oyuna 500 tl verilmez. çünkü oyun motoru f1 2022 de gelişecek bu oyunu f1 2020 nin devamı gibi görebilir siniz.

1 Beğeni

2020 60 dolardan satışa çıkmış bize 11.44 dolara verilmiş, ea ise 60 dolardan satışa çıkartmış bize 52 dolara vermiş, Rusya ve Çin’e bile daha ucuz fiyat çekmiş, ea bizi sevmiyor. microsoft bile sürümden kazanarak bize indirim yapıyor hatta en son Türkçe dublaj yapmışlardı, konami pes’i indirimde 25tl’ye satıyor, ekonomimizin batık olması ile çok alakası yok ea gibi firmaya para kazandırmayın.

1 Beğeni

oyuna 400 küsür para vereceğime gerçeğine veririm unutmaz bir anı yaşarım daha iyi

2 Beğeni

Ea games e yazalım 500 TL az olmuş 1000 TL yap diyelim şirketin satın alma parasını bize ödetecekler umarım tepki yağarda fiyatı düşürürler

1 Beğeni

Neden tepki gösterilsin ki 60 Dolar onlara 60 Lira gibi birşey bize pahalı geliyor fiyat, EA Games aldıktan sonra böyle olacağı belliydi :pensive:
Açıkçası ilk oynanış videoları falan filan gelmeden karar vermeyeceğim bakalım değişme var mı yok mu parasını hak ediyor mu :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ama çok aşırı fiyat artmış çok saçma

1 Beğeni

F1 2021 500 TL olduğunu öğrenince ben :rofl:

5a17005561361f0ec4f81eeb

5 Beğeni

F1 99-02’den beri oynarım F1 oyunlarını sadece F1 2009 ve 2014’ü oynamadım sanırım F1 2020 son oynadığım F1 oyunu olucak fiyatlar böyle giderse :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Bence indirime girince al zaten f1 2022 farklı oyun motoruyla gelecek o zaman almazsın bende böyle yapıcam

1 Beğeni

400 TL+Benzin Parası+Geçiş Parası falan daha pahalıya geliyor 30-40 liraya Assetto alıp İstanbul Park+F1 modu kurmak daha mantıklı :laughing:

1 Beğeni

Alternatif bir çözüm daha var o da Game Pass :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

O ne oluyor

1 Beğeni