F1 2020 [Ana Konu]

Avustralya 1. sezon ilk yarışta RedBull Racing ile birinciliği kaptım.

:sweat_smile:

2 Beğeni

Simülasyontürk F1 2020 ligi var mı acaba?

1 Beğeni

Birinciliğe doğru giderken Belçika :grin:

arkadaşlar F1 2020 modlama konusunda bilgisi olan bir arkadaş bana ulaşabilir mi acaba sormak istediğim şeyler var?

Simuş F1 Team ilk sezon Brezilya pistinde ( ilk podyum )
Motor: Renault
Teammate: A.Hubert
Ana sponsor: Çançinçon :joy:

Mersedes-Simuş F1 Team
Sezon öncesi testlerden ( Mersedes takıma isim sponsoru oldu )
Motor: Mersedes
Teammate: G.Russell
Ana Sponsor Lupo Industries - Mersedes

2 Beğeni

SÖH Leauge Season 2 F1 2020 de tüm hızıyla devam ediyor

Oyuna sahip olan ve Lige katılıp düzgünce yarışmak istiyen arkadaşları bekleriz
Nekadar daha çok Player olursa okadar daha az AI ve okadar daha gerçekci yarışlar diyoruz
İyi seyirler
#weareSÖH

2 Beğeni

Wings of Turkey :traffic_light:F1 Liginin MacaristanGP yarışı sıralama turları ile başlıyor… :point_right:Twitch

bu oyunla ilgili bir sorum olacak? oyunun hangi modunda oynarsam gerçekçi hasar olayı açık olur? kariyer modu dışında varsa böyle bir durum oynayanlar yardımcı olabilir mi?

İndirime girmiş yine,alsam mı?Şu an direksiyonum yok

1 Beğeni

Bu oyunu hiç iyi bir gamepad ile oynayan oldu mu ? Ben gamepad ile güzel bir sürüş hissi alabileneceğine inanmıyorum ama deneyimleyen varsa paylaşabilir.

1 Beğeni

Bence almalısın bu fiyata kaçmaz :slightly_smiling_face:
2020 sonunda EA tarafından satın alındı Codemasters ve şimdi ki F1 oyunu fiyatları (F12021) 420 liradan başlıyor :frowning_with_open_mouth:
Yani artık bu fiyata F1 bulamazsın.
Direksiyon yoksa sıkıntı olabilir ama daha sonradan alırsan oyun direksiyon ile birlikte çok zevkli olur :slightly_smiling_face:

F1 ligi kursak nasıl olur

1 Beğeni

biraz alıştıktan sonra oynanabiliyor ama bende başta daha ilk virajı dönemiyordum :smile: belki sen hızlı alışırsın ama direksiyonla her zaman daha iyidir klavye ile zaten oynanmıyor f1 :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Dün akşam my team moduna devam etmeye başladım. Kanada’da tam yarış başlangıcında o keskin virajı dönerken motor gümledi.
Avusturya’da pratikte vites kutusunu bozdum. Event olanı takınca 5 sıra cezası aldım. İyi yarıştım bi spin ile geri düşüp sonra tekrar 12.liğe yükselmiştim. Günün sürücüsü seçildim. :smiley: Bam oyun çöktü a.
Şimdi yarışa sıfırdan başlamam gerek. Bu sefer tokatlaya tokatlaya bitiricem.
Simuş Racing’te 2. pilot Mick Schumacher

Ortombo DD1 ile fena rahatım. Yoksa uğraşmam.

Geçen gün aynısını yaşadım :smiley:
%50 Online yarışta lider giderken son 5 tur kala oyun crash verdi :smiley:

5 Beğeni

ultrawide curved ile oynamak bambaşka bir şey
@Emre54 :smiley:

2 Beğeni

F 1 2020 Steam de indirime girmiş sizce alınır mı ?

1 Beğeni