Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

1.37 de çalışan yandex navigasyon ses modu var mı? yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar 1.37 için gerçekçi ekonomi modu var mı ben bulamadım da yük taşıyorum ortalama 15-20 bin euro bazında iş başı para veriyor ortalama 3-5 iş sonunda bi tır alabiliyorsun bunun daha gerçekci olmasını istiyorum mesela iş başına vereceği para 3-4 bin euroyu geçmemeli ki kazancım düşük olsun böyle bir mod konusunda bilgisi olan benimle paylaşabilir mi

1 Beğeni

Zaman ve Kilometre arasındaki gerçekçiliği yakalamak isteyenlere;

Promods için;

4 Beğeni

HRS mods un yaptıgı mercedes mp5
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=35&t=287117

13 Beğeni

Oww iyi olmuş deneriz

1 Beğeni

Modda çok genel klasik hatalar ve eksikler var. Toparlanmayacak şekilde değil ama model bile yüksek poligonlu sıkıntıya sokuyor. Çok basit hatalarla o kadar kişi ne yaptı da çıkardı merak ettim. En azından diğerinden daha iyi olmalıydı. Oynanmayacak durumda değil ancak bu saatten sonra da yani o hataları görmek saçmalık çıkarma kardeşim beklet yapıyoruz de test ediyoruz de ama böyle çıkmasına izin verme bazı hatalar tamam der geçilir ama hepsi birikmeye başlayınca kötü oluyor gerçekten biz de bazı şeyleri yaşadık ama böyle değildi.

10 Beğeni

meanwhile in simulasyonturk https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-mercedes-benz-yeni-actros-mp5-modu-yayinlandi/#comment-125413 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: bunca sene insan hiç mi bir şey öğrenmez yaa offf

3 Beğeni

MirrorCam© Murat Arda Güldiken Ve Mert İptaş’ın Bir Projesidir Ve Tüm Haklarıyla Saklıdır

- DAIMLER AG

7 Beğeni

tüm haklarıyla saklıysa niye indirebiliyoruz veya böyle bişeyin varlığından nasıl haberdarız

edit: iki kişinin bindiği tır değildir

5 Beğeni

aslında HRS mod Bunu DAIMLER AG den daha önce yapına başladı ve ufak bir video atarak yapıyoruz denildi yanlış hatırlamıyorsam ondan 1 ay felan sonra türk mod yapımcısı arkadaşlar mp5 videosu yayınlayıp az kaldı paylaşılacak diye kendi modlarını görücüye çıkardılar 3 hafta sonra türk mod yapımcı arkadaşlar modunu piyasaya çıkardı denedim olumlu olumsuz yönlerini bildirdim hsr mod çıkardı şimdi onuda deneyip olumlu ve olumsuz gördüğüm nacizane fikrimi türk modcu arkadaşlara belirttiğim gibi belirtecegim ve zaten miror cam alex isimli bir modcu tarafından 2019 başlarında çıkarılmıştı kendi yaptıkları proje ve modun hakları saklıdır onu belirtmek istemiş olabilir burada modu yapım aşamasında çalışan arkadaşlar varsa daha detaylı bilgi verebilirler 2 tarafada teşekürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz başkada diyecek bişeyimiz yoktur. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

1 Beğeni

bence arkadası bu dusuncelerıyle evrende basbasa bırakalım

2 Beğeni

Bu arkadaş aslında yüceltmiş parkı, demekki standartları burası belirliyor göremeyince üzülüp sinirlenmiş. :smiley:

12 Beğeni

Ya bunlar ne yiyip ne içerler merak ediyorum

Fanboyluk hastalıktır. Yazık…

asıl sıkıntı bu tipler zaten kraldan çok kralcı olursan neyse hikayenin sonu belli bkz. türkiye

10 Beğeni

sorun bu adamda değil ki. çoluk çocuğun aklını bulandırıyor. yazık valla

Project Next Gen 0.7 erken erişim sürümü ücretli olarak çıktı.

1 Beğeni

77 liraya değer mi bir sorgulamak lazım… :grimacing:

1 Beğeni

Mod olarak size ait ne demek ya Allah aşkına :smiley: ahh unutmadan (:+1:)

++++++

Şimdi bunu da boykot ederler aasdfas

7 Beğeni