Euro Truck Simulator 2 - İtalya DLC [Ana Konu] 🚚

Fransa’da Paris nasıl değiştiyse İtalya’da da bazı şehirler büyük değişim geçirecek diğerleri doku model vb değişimi olacak herhalde :blush:

Yani şu ana kadarki paylaşılan fotoğraflara bakarsak yol yapısında fazla çatlaktan başka bir değişiklik göremedim, veya bana öyle geldi .
Yada bayadır fransada oynamadigim icin bana öyle geliyor :weary:

Düşünemiyorum :smiley:
Bayadır ets2 fransadan uzağım .

zaten torino venezia ve mılanoyu değiştrirler o yollar nasıl oalcak bende çok merak ediyorum sabırsızlkla paris gibi olur herkes gidebilir ama diğer şehirlere dlc gerektirir bol rampalı ve yokus yolllar bekliyoruz scs’den hayırlısıyla yıl sonunda çıkarda paramızıda hazırlayıp alırız çabuk bir şekilde

1 Beğeni

Aynen yeni D-C yolu Milano dağ yolu falan olucak şimdi

Paris 'in altındaki yol içinde öyle denmişti. :grinning:

Kim dedi ? ben şahsen o yolun uzunluğunu ve aşırı virajlı oluşunu gördükten sonra olmayacağını anlamıştım ama milano dağ yolu zaten şuan bile bilinen ve çoğu konvoyun geçit noktası oyuzden biraz daha kalabalık olma imkanı var ama d-c yi eskitemiyoruz o doğru

O yol yeni yol kaplamaları ve bitki örtüsü ile yenilenebilir. :smiley: Tadından yenmez vallah…

1 Beğeni

İlk konvoyumuzu orda yaparız ordan italyanın içine!

400 hp tır 30 ton atıcan abi ne guzel gidilir orda

Buy Euro Truck Simulator 2: Italia Steam @HasanOfke
Buy Euro Truck Simulator 2: Vive la France Steam
abi ne diyorsun bu konu hakkında varmıdır 40 lira italya suan guncel oalrak steamde fransa 18 euro eger italyada 20 eurodan satısa geçerse en az 40 lira olur

muhtemelen öyle bir durum olacak çıkınca göreceğiz bu fiyatlara bakamayız burada aracılar vs. var

tabikide ihtimaller bunlar zaman neleri gösterir bilemeyiz

Fransa için de aynı muhabbet dönmüştü . :grinning:

1 Beğeni

35 ten az 29 dan fazla olucak benim tahminim 31 tl

1 Beğeni

Aynen olabilir … listede 2. Sırada :slightly_smiling_face:

20171013_154438
20171013_154512

Sizce bu resimdeki şey nedir ya :thinking:

Kaynak var mı? Merak ettim :slightly_smiling_face:

resmi daha büyük atma şansın varmı tam görünmüyor

Worldoftrucks ana sayfasında mevcut. :slightly_smiling_face: