Euro Truck Simulator 2 - İtalya DLC [Ana Konu] 🚚

İlk videoyu montajlamaya başladım. Toplamda 5 video çekildi. Hepsi bitene kadar montajlanacak. Ne varsa görülüyor zaten hepsine bakınca…

Bu dlc map expansions paketine eklenecek mi?

Eklenebilir ama şimdi mi olur bilmiyorum.

1 Beğeni

Başkan video aticakmisin bugün merakla bekliyorumda :grinning:

-4. bölüm

Henüz HD olmadı. Birazdan yayınlanır.
5. bölüm yükleniyor. 6. bölüm montajlanıyor.

Aaa suzzara :man_dancing:t2: :rofl:

Yarın dlc kaç gibi çıkar. Bilgin varmıdır.

3-4-5 GİBİ Cıkacak

Çek saatine göre öğleden sonra demişlerdi arada 2 saat olduğunu dusunursek akşam 5 -6 gibi olur herhal

Akşama doğru gelir 6 veya 6’dan sonra…

6 yı bulmaz en geç 5

Bu yollara bayılacaksınız! ETS 2 İtalya DLC’sinde dağların, ovaların arasında sefer yapıyoruz. Toskana’dan çıkıp Ancona’ya oradan Umbria bölgesine oradan da Marche bölgesinde geçiyoruz.

1 Beğeni

çok guzel ya yollar manzaralar

Bitirdin bizi :smiley:

adam anlatttı herşeyi süpriz filan kalmadı :smiley: artık gördük görecegimizi :smiley:

Şu an liste dışı yayınlanacak

Sicilya videosunun ilki yükleniyor diğerini montajlıyorum.

2 Beğeni
2 Beğeni

Bu adamlar yeni çıkan her DLC’de şov yapıyor. Her geçen gün daha muazzam iş ortaya koyuyorlar… İskandinavya ile başlayan serüven Fransa ile görsel şölen olmuştu. Ama İtalya ustalık eserleri olmuş resmen… Simulasyontürk’te 4 bölüm izledim hayran kaldım… Şimdi bu adamlar Türkiye’yi yapmaya kafaya koyarsa var ya ben düşünemiyorum nası bir şey ortaya çıkarırlar…Çünkü her yeni DLC bir öncekinden çok çok güzel oluyor…

Sicilya’da ilk video

Daha yayınlamadım. Öğlenden sonra hemen yayınlanacak. Diğer video yüklü ve hazır kapak yapayım ona da :smiley:

1 Beğeni

Baş belası dorse :smiley:

1 Beğeni