Euro Truck Simulator 2 - İtalya DLC [Ana Konu] 🚚

Zaten gelmeden İtalya DLC’si çıkmaz…

ats yi dlcyele birlikte güncellme cıktı

Suzzuara’da Iveco fabrikası var Daily’ler orada üretiliyor ve sanırım bu dorseyi oradan alacağız.

Acaba Turin(Torino)'daki fabrika DLC’yi alanlara özel olarak eklenir mi ki ? Scania ve Volvo gibi Iveco kamyonu taşımak iyi olurdu :slight_smile:

1 Beğeni

Artık Promods’ta Türkiye’ye geçer heralde. İtalya - Yunanistan ve Türkiye…

Suanki amaçları Türkiye sınırına kadar gelmekmiş, gerisi bilinmiyor.

Bir kedi gördüm sanki :smiley: Bence bunlardan sonra gelecek DLC belli oldu gibi :slight_smile:

Üstteki Trieste(İtalya’nın liman şehirlerinden birisi, DLC’de olmayacak.), alttaki Ljubljana(Slovenya’nın başkenti, ülke oyunda bulunmuyor.)

Normalde bunlar üstü tamamen kapalı oluyor, Şekil A:

Fakat diğer tabelalarda falan raahatlıkla okunuyor, Şekil B ve C:

Belki bir mesajdır, çünkü SCS doğuya doğru gideceğiz demişti, Slovenya ile de Balkanlar başlıyor. Ya da bu iki şehir planlanmıştı, ana haritaya eklenecekti fakat sonradan vazgeçilmiş olabilir, bilemeyiz.

Trieste’deki Ro-Ro terminallerinden birisi Yalova Ro-Ro Terminali A.Ş.'nin, o da Ekol Lojistik’in. Tabi bu da bizim için önemli bir nokta :slight_smile:

8 Beğeni

Daha İtalya çıkmadan sonraki DLCyi bulan @TheMumja mız yine bütün sırrı bozdun :smile:

4 Beğeni

@TheMumja Ayakta alkışlıyorum. :clap::clap::clap:

1 Beğeni

Daha önce seninde söylediğin gibi bir paket dlc olabilir @TheMumja bilgi için teşekkürler, profil resminiz harika :relaxed: :+1:

Teşekkürler, haygkualitiy şeysi daha iyi :smiley:

2 Beğeni

Slovenyali bir arkadasim soylemisti ulkenin en onemli gelirlerinden biri baya bi lojistik firmalasinin sirket merkezinin slovenyada olmasi, adamlar tirci yani :smile: slovenya cok kucuk bir ulke bir de gecis guzergahinda bulunuyor o bakimdan da gelmesi olasi ama Slovenya tek olarak cikmaz topu topu 2-3 sehri var.

Slovenya’dan anlaşılıyor ki yeni DLC olarak Balkanlar’ı yapacaklar. Zaten küçük ülkelerden oluşan Balkanları her ülkeden 3’er şehir koyarak bitirirler. Hadi Romanya, Bulgaristan vs için 3 şehir yetmezse 2 paket halinde bile tamamlayabilirler. Örneğin Slovenya, Hırvatistan, Bosna, Sırbistan, Arnavutluk, Makedonya bir paket Bulgaristan, Romanya, Yunanistan ve Türkiye bir paket şeklinde olabilir.

Hayali bile güzel. Bakalım SCS’nin hızınıda baz alırsak seneye bu günlerde ne olur görürüz. :smiley:

2 Beğeni

Ekran Görüntüsü (35)
cumartesi italya’yı çekebilir bilginiz olsun sanırım italya daha eline ulaşmamış

Hadi bakalım :slight_smile: İtalya yollarına erkenden düşüyoruz. Lisans anahtarımı bekliyorum. Bu gece yarısı ambargo kalkıyormuş yarın akşam yayın var desem?

4 Beğeni

@HasanOfke Ooo sevindim valla, beklemedeyiz :smiley:

squirrel yayın yapar sanırım yarın oyle demstı dun

Hadi yine iyisin

gece yarısı 2 de selçuk abi yayın acacak bilginiz olsun
izlemek isteyen arkadaşlar
https://www.youtube.com/c/SiSLs/live

Key geldi yarın akşam yayındayız önce video taibi :smiley:

6 Beğeni

İlk seferde çektiğim görüntüler

5 Beğeni