Euro Truck Simulator 2 - Grafik Modları

Tavsiye ederim :slight_smile: ödeme yöntemi olarak sadece paypal geçiyor…
https://m.facebook.com/DamianSVW/

3 Beğeni

En düşük boyutlu olan hangisidir acaba yardımcı olabilir misiniz?

1 Beğeni

@Omer.A Piva ve ClearSky

1 Beğeni

Teşekkür ederim :blush:

1 Beğeni

Texture: PNG 0.8 Base
Weather: Realistic Graphics Mod v5.1
Vegetation: Fael Environment 3.1
ReShade Preset: TrueLightningX 1.02

11 Beğeni

Weather: Realistic Brutal Weather Unforgiving Edition
ReShade Preset: TrueLightningX 1.05

16 Beğeni

Öncelikle Merhabalar Ücretsiz Grafik Modu Olarak Ne Önerirsiniz Ve Ets2 3d screenshot modunu açıp mı ss alınmalı yoksa reshade kurup reshade üzerinden mi ss alınmalı ve reshade kurarsak performance modu açık olmalı mı ? şimdiden teşekkürler

Merhaba, ücretsiz grafik modu olarak, PNG 1.8 ve Realistic Brutal Weather’ı öneririm.

hq screenshot (high quality) kodu, sadece çözünürlüğü yükseltir. 4K veya 8K resim çekmek isterseniz bu kodları kullanırsınız.

ReShade kullanmak tamamen size kalmış, farklı ayarlar kullanarak daha kişisel bir görüntüye ulaşabilirsiniz. ReShade kurulu iken hq kodlarını kullanamazsınız. Performans modu, size 4-5 fps kazandırır.

2 Beğeni

önerdiginiz modu nerden indirebiliriz
promods taçalışırmı
cıkacak tr extented modunda çalışırmı

ayrı olrak bir soru soracagım harita modu yükleyince ana garaja atıyormu aracı ? harita modunu cıkartınca ana garaja atıyor onu biliyorum yükleyınce atıyormu acaba ?

bu mod sade foto alırken değil normal sürüşte de görüntüyü baya güzellştiriyor dimi bide ücretli jbx almaya değermi ?

Konunun başında linkler mevcut.

Promods’la çalışır, TR Extended ile çalışması lazım.

Aracı ana garaja atar, yükünüz varsa iptal olur.

@umutcan Sadece resim çekerken değil, sürüş esnasındada aynı görüntüyü elde edersiniz. JBX’i satın aldığımda, 1€ 6₺‘ye denk geliyordu ve modun fiyatı 12.50€ idi. Şu sıralar o fiyata değmez bence…

Jbx in ücretsiz sürümü var bende özelden yollayabilirim hem ats hem etsde kullanıyorum

1 Beğeni

1.39 da çalışırmı bir sonraki üst sürümlerde çalışırmı promods ta çalışıyormu yeni cıkacak olan tr extented harita modunda çalışşırmı biraz cok soru sordujm ksura bakmıyn :slight_smile:

ben sorunsuz kullanıyorum

indirip kurdum grafiklerimde yüksek ama fotolardaki kadar bir değişiklik olmuyor gözle görülür

** merhaba gerçekten çok isterim.Özelden link atabilir misiniz :slight_smile: **

bana da gönderebilirsin başkan

Weather: JBX Graphics 2 v1.6.7.3.2

13 Beğeni

Weather: PNG 0.8 Weather
Vegetation: PNG 0.8 Vegatation

13 Beğeni

knk bunların link i yokmu yazdığın açıklamadan anlamadım