Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

bu adam cidden kral ya. 20 euroyu kuruşu kuruşuna hak ediyor

1 Beğeni

Biri son SCS Blog yazısında yorum paylaşmış, tandem araçlarla ilgili ekran görüntülerinin olduğu. Oyun dosyalarında bulduğunu belirtmiş. Acaba gerçek mi?(Kesinlikle sanmıyorum yinede merak ettim.:slight_smile:)

2 Beğeni

Alex’in Mercedes mp4 modundan ibaret.
resim

8 Beğeni

20 Euro Avrupada Yaşayan Adama Göre Pahalı Değil

Fark eder mi? F-Max 20₺ olsa hak etmeyecekler mi yani?

2 Beğeni

Adamın yaptığı işi gördün mü? @Burak34 bir araç modu için 20 euro vermiş. Fred şu anda bu parayı hakediyor.

Bizim ülkemiz yahut dışarısı olarak düşünme. Birim olarak düşün. 20 para olarak düşün. Bence az bile. @bytheali

1 Beğeni

Adam emeğinin karsiligini aliyor
Alan kiside yapan kiside memnun

1 Beğeni

Evet Avrupa’daki adam için 20€ para değil, ayrıca modun fiyatı 25€, şöyle ki bu adam modu yaparken ‘Türkiye’de ekonomik kriz var ben onlara indirim yapayım’ diyemez. Yani ülkelerin ekonomisine bakarak bu modu satamaz. Kardeşim benim fiyatım bu, alan alır bende desteğimi sonuna kadar veririm der. zaten diğer yabancı modder’lara göre yaptığı modları daha ucuz’a satıyor, ayrıca sürekli ücretsiz güncelleme yapıp, yeni parçalar ekliyor, mod çok ayrıntılı ve 300+ saat blender’da bu adam uğraşmış, haliyle emeğinin karşılığını istiyor. 50€ ya mod yapıp sadece sürümden sürüme güncellemiyor. Modu aldığım için pişman değilim, parasını sonuna kadar hak ediyor bence.

5 Beğeni

Platinium truck vs vs ve bizde olan çakma yamacı elemanlar çok boş fiyatlara satıyor. En azından emek var ve cidden fred’e başta katılmıyordum scs forum olaylarından ama şimdi parasını hak ediyor katılıyorum yani yaptığı duruma. Modlarının da çalınıp sharemods vs gibi sitelere yüklenmesi de pek hoş değil.

1 Beğeni

Ekşiye bir bakayım dedim. Eleman böyle bir entry girmiş. Ne düşünüyorsunuz?

2 Beğeni
  1. madde haricinde ve yarım da olsa 5. madde haricinde tamamen haklı.
1 Beğeni

Grafik seçeneklerine ben de katılıyorum. Ölçekleme 400de olsa bile yine verim alamıyorum tatmin etmiyor beni grafikler. Reshade sweetfx vs şeyler de malum çok yük bindiriyor bilgisayara. Ray tracing ets2ye yakışabilir bence de

1 Beğeni

beyler o değilde range t bu sefer kesin geliyor herhalde scs altan alttan mesajlar vermeye başladı tomorrow vs vs bir sonraki güncellemede yani 1.36 da bişeyler görebiliriz diye düşünüyorum yada en kötü road to black sea ile çıkar scania s te olduğu gibi oda italia ile çıkmıştı

2 Beğeni

Alttan mesaj vermeye başladı mı ? Yeni bir gelişme mi var ?

videoda sonda tomorrow vs diyorya o dediğim farlara yakınlaşma vs sanki bi sinyal veriyor

birinci madde dışındaki maddelerde biraz saçmalamış.hele hele açık dünya oyun piyasasının bir numaralı oyunuyla indie bir oyunu karşılaştırmak biraz abes kalmış.Birkaç model dediği çekiciler, şuan kullanılan markalar avrupada .Grafikler daha iyi olabilir ama ray tracing olsa şuan kaç kişi bu oyunu oynayabilir kaç kişinin ray tracing kaldıracak pcsi var.Son olarak bazı insanlar bu oyunun simülasyon oyunu olduğunu unutuyor herhalde.

1 Beğeni

ya öyle dışarıdan sallama laflar işte herkes öyle istiyor da içine girince öyle olmadığını anlıyorsun zaten dikkate değer bir eleştiri değil ama işte ETS2’nin etkisi böyle diğer büyük firmalarla yarıştırır adamı :smiley:

5 Beğeni

Haklısın Ray Tracing Ekran Kartları 10 bin lira suan Kaç Kişi Ray Tracing Ekran Kartı Alabilecek Durumu Var Özellikle Türkiye Gibi Bir Ülkede Demekki Bu Elemanın Parası Bol ki Konusuyor Alıyor Ray Tracing [RTX] Ekran Kartını Sonra Ray Tracing Desteği Yok Diye Şikayet Ediyor

1. Madde Öyle Olmuyor İşte Firmalar İstemiyor Hasar Modellemesini