Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bende ikilemde kaldım, olay tam 18.saniyede başlıyor :smile:

1 Like

Yok aga bunların multiplayer getireceğini sanmam AI olarak eklemişlerdir gerçi 46. saniye Renault sağa doğru direksiyonu ani kırıyor ama bakalım göreceğiz…

Artık 1.37 ile de İrlanda.

2 Likes

ATS’de de yeni lowboy dorseler trafikte de var.

Yavaşşşş yerler yaş

1 Like

Ben etmiştim şaşırmadım aslına bakarsan :slight_smile:

1 Like

Acaba Yenilenen Almanya 3. Part olacak mı ki bu güncellemede?

İzlanda, İrlanda, Galler ve Faroe Adaları paket olarak da gelebilir belki

1 Like

Öyle yazıyor listede büyük ihtimalle olucak

1 Like

Ve servis yolları özelliği?

1.36’ya geçişte belki olmayabilir fakat sürüm kendi içinde güncelleneceği için zamanla olur

1 Like

Fransa’nın ruhsuz atmosferinden sonra iyi gelecek gibi.

1 Like

tahminim AI araçlar artık şirketlere girebilecek, bir önceki dlc tanıtımında da vardı.

4 Likes

Aslında pekte ruhsuz sayılmaz ya özellikle bourges ve limoges’e giden yollar bana göre baya güzel. Viva la france dlc sinin tek eksi yönü gişeleri bence

1 Like

https://www.simulasyonturk.com/korsika-adasi-ets-2ye-geliyor/

• güncelleme notları için ana konu açıldı ama kapalı tutuyorum malum
  • bu ada gözüme daha hoş göründü
  • videodaki renault ile scania araçlarından ne mesajı vermeye çalışıyorlar bilmiyorum ama ateşle oynamayın arkadaşım o merso modifiye paketi videosunda da öyleydi bak orayı yıkarlar yapmayın
6 Likes

Range T ler ai lere gelebilir diye tahmin ediyorum

Olay dorse değil başkan. Olay dorsedeki uyarı ışıkları. Önceden yanmıyordu onlar.

Yani MP işi yaş gibi şu durumda. O Scania yapay zeka aracı gibi duruyor, ona odaklanmışlar bir süre. O tarz yükleri önceden de yapay zeka araçlar taşıyormuydu bilemedim veya yenilik olarak gelebilir herneyse artık :smile: Ada çok güzel olmuş, Sardunya adası kalitesinde. Yeni harita gelene kadar takılırız artık.

ATS’de uyarı ışığı yanan dorse trafikte var.

2 Likes

Böyle devam ederse bence Kıbrıs Adası’da olabilir.Artık güney kuzey mi yaparlar nasıl yaparlar bilemem ama sonuçta güney kısmı avrupa birliğine üye.Bence olası bir ihtimal.

2 Likes