Euro Truck Simulator 2 - 1.51 Güncellemesi [Ana Konu]

Konsola hazırlık güncellemesi

1 Beğeni

Beta geldi
https://x.com/SCSsoftware/status/1823365694425071655?t=KkjQueiEr9Q8UiBvkKz3Jw&s=19

9 Beğeni

Bu zamana kadar gördüğüm en boş beta

11 Beğeni

almanya rework ve yeni giriş ekranı için beta çıkarmışlar resmen.

9 Beğeni

image

Blog yazısı için tıklayınız…

1.51 Değişiklik Günlüğü

Harita

• Almanya Yeniden Çalışma Projesi - Bremen, Kassel, Osnabrück ve Magdeburg

Oynanış

• Italia ve Beyond the Baltic Sea DLC’leri için özel şehir tanıtımları

Araçlar

• Elite Rider jant tasarımı, römork jantı seçeneği olarak temel oyuna eklendi

UI

• Yeni Başlık Ekranı
  • Ayarlar menüsüne arama çubuğu eklendi
  • Ayarlar menüsüne Erişilebilirlik ve Arayüz kategorileri eklendi
  • Masaüstü arka planının değiştirilmesi iyileştirildi
2 Beğeni

Bari Volvoyu getireydiler. Malum Yeni Volvoyu duyurdukları yılbaşı yayınının üzerinden 600 günden fazla vakit geçti.

Yeni beta güncellemesi geldi göze güzel gözüken bir değişiklik var.

Özet

A new ETS2 build 1.51.0.41 is available in public_beta on Steam.

• Improvements shadow in cabs

• 0250670 - Options in game - bug list after recent changes and new tabs creation

• 0251219 - health warning is stretched in ultrawide resolutions

• 0251167 - Estonia - Pärnu - city intro - Missing City intro

• 0249690 - Austria - Salzburg - Disappearing cars

1 Beğeni

yük animasyonu yok sanırım

Gece sürüşlerinde sokak lambalarının altından geçerken kabinde gölge oluşma eklendi son güncellemede. Ayarlarda Interior Shadow olarak gösteriyor isterseniz kapatabiliyorsunuz. Dün ATS için gelmişti bugünde ETS 2’ye eklendi.

6 Beğeni

Yeni menü ekranında kendi sahip olduğumuz aracı görmeyi isterdim. Oyun ile oyuncunun bağını güçlendirmek adına küçük ama daha mantıklı bir dokunuş olurdu. Random krom parçalar takılmış benim sahip olduğum çekicilerden bağımsız araçları menü ekranında görmek benim çok tercih edeceğim bir şey değil. Biraz da ana menüden oyuna giriş yaptıktan sonra bizi karşılayan ekranın ui tasarımından bağımsız olmuş yenilenen ana menü ekranı. Ana menü farklı bir oyun gibi, giriş yaptıktan sonra farklı bir oyun gibi hissettiriyor. Sanki güncelleme çıkarmak için zoraki tasarlanmış gibi yeni menü ekranı.

3 Beğeni

8 Beğeni

Peki coop sürümde 2. Kişi arkada uzunları açınca kabine yansıyormu yine? Denediniz mi acaba.

denemek için kuruyorum betayı

7 Beğeni

Bu gölge olayını görmeden gerçekten beta için bir tık ön yargım vardı. Ama bu gölge işi gerçekten bence farklı ve gerçekçi olmuş.

3 Beğeni

test ettim onaylıyorum dostlar, interior shadow özelliği kabin içine yansıyan selektör sorununu çözmüş, 1.51 varsayılan olarak bu özelliği açıyor, becerebilirsem video eklerim

yedek
https://imgur.com/uFVxZ29

20 Beğeni

Yeni güncelleme geldi 1.0 GB (sadece iç kabinle ilgili olmasına rağmen nasıl 1.0 GB?)

Özet

A new ETS2 build 1.51.0.47 is available in public_beta on Steam.

• enabled interior shadow tweaker (related to Options → Graphics → Interior Shadows feature)
1 Beğeni

Baktılar boş beleş güncelleme oldu tepki var, kıyıda duran bir yeniliği ekleyiverdiler.

4 Beğeni

?

https://www.instagram.com/p/C_GMEQrJ6sH/

bu hafta yunanistan sınır kapılarıyla ilgili blog paylaşmışlarda oradan bir resim

1 Beğeni

bende de aynısı var ya özelliklerimde seninle aynı bi çözüm bulabildinmi