Euro Truck Simulator 2 - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

@BiXenon 1.35.0.69 güncellemesinden sonra artık rüzgarlık sekmesi çıkmıyor, neden kaldırdılar acaba?

4 Beğeni

Bence kaldırmaları sacma olmuş

ETS2 1.35.0.70 - experimental beta

fixed trailer manager button not being clickable when the first trailer is bought
fixed crash when buying a new trailer (84141)

yavaş yavaş 1.35.1’e yaklaşıyoruz :d ats önce ulaşacak

2 Beğeni

ETS 2 ve ATS’nin 1.35 güncellemesi ile Razer Chroma RGB klavye ve fareler için resmi destek sunuluyor

evet Corsair klavyem, sıvı soğutma, ram ve Steelseries mouse, Asus anakart ve grafik kartım için destek bekliyorum sfsdfsdfsdfsf dur dur coolermaster kasanın rgb ışıkları da için de lazım :smiley:

3 Beğeni

Biraz burama, biraz da burama :smiley:

2 Beğeni

Bence direkt oyun başında seçilebilen şoför profillerine “Hasan” diye profil eklesinler :grin::grin: hep destek tam destek :grin::grin:

1 Beğeni

tomdurk dorsesi almaya kalktığımda oyundan atıyor.Modsuz da denedim.Aynı sorunla karşılaşan var mı ?

gözümden kaçmadı değil Selçuk abinin resmini değiştirimişler daha güzel bir fotoğrafını koymuşlar bence

1 Beğeni

Bir şey fark ettim, araç bazen takılınca ne yaparsanız yapın hareket etmiyor. Eskiden zorlayınca bir şekilde hareket ettirebiliyorduk, şimdi ise diferasiyel kilidini açmak gerekiyor. Buna mecbur bırakmaları güzel bir detay olmuş. Varlığını unutmuştuk bu özelliğin :smile:

1 Beğeni

Dün oyunu dx11 de açtım bir şehre ışınlandım navigasyondaki ve tırın bilgi ekranındaki hız göstermesinin boyutları büyüdü sanırım bug’mı oldu bilmiyorum

1 Beğeni

Betaya son gelen güncellemede oldu bu. DX9’da da oluyor ve ATS’de de var. Herhangi bir zamanda olabiliyor.

1 Beğeni

sanırım artık bu kabinde standart olarak sunacaklar ama seçmeli bir özellik olması daha iyiydi

Acaba neyin tarihi :smirk:
wwww

Gençler; bir tek benim mi sorunum düzeldi bu güncelleme ile bilmiyorum da, hani bazı mp3’leri oynatıp, bazılarını oynatmıyordu ya, ben de bu güncellemeyle düzeldi bu sorun.

Bulamadım ne olduğunu bende

1 Beğeni

sağda bulunan gps konumu yazı fontlar büyük ve menüye geçtiği zaman fontlar neden büyük oluyor. ilk açılışda menüde normal görünüyor oyuna girip menüye döndüğü zaman fontlar büyüyor sizlerde mi öyle

@aLoNeAnqeL19 Evet öyle bir sorun var. Sonraki güncellemelerde düzeltilir.

Her hata gördüğünüzde neden diye sorgulamayın. Deneysel beta sürümü şuan. Gayet doğal karşılamanız ve hataları SCS forumunda ilgili bug kategorisinde bildirmeniz lazım. Buraya sorunca ve ağıt yakınca elinize bir şey geçmez.

Abi 16 ocak 2019 yazıyor çoktan çıkmış olması lazım niye böyle görünüyor anlamadım.İlginç :thinking:

1 Beğeni

Oyunu alta alınca oyunun parlaklığı en düşüğe çekiyor , tekrar ayar yapmaya çalışıncada ayarlanmamakta …