Euro Truck Simulator 2 - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

ya benim konuyla alakasız bir sorum olacak. bu ats deki servis güzergahı yolları hangi güncelleme de gelecek ya da gelecek mi?

Zeynep ablamızı tersleyen hasan beyi kınıyorum…

4 Beğeni

Geralt’ın sesi çok iyi olmuş…
https://drive.google.com/file/d/1g4o0tutGN86MvyxjWn8AMIgbhp2q3uH2/view

2 Beğeni

1.35 de sesli navigasyonu beklemiyordum açıkçası sürpriz oldu

laz navigasyon modu yakında gelir.

Yolunuz açık olsun. :smiley: ETS 2 için 1.35 güncellemesi Türkçe konuşabilen sesli navigasyon özelliği geldi! Türkçe dahil İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca gibi pek çok dilde erkek veya kadın sesi olarak navigasyon artık konuşuyor! Sağdan dönün! Şimdi bu videoyu izleyin! Yorulduk ama değdi! :smiley:

Haber

9 Beğeni

dx 9 ile 35 fps aldığım yerde dx11 ile 55 fps alıyorum her güncellemede benim fps yükseliyor.:smiley:

2 Beğeni

bu ne hız :smiley: laz şivesi yapmışlar
https://mods.simulasyonturk.com/ets-2-icin-karadenizli-laz-sivesi-sesli-navigasyon-modu/

9 Beğeni

Denedim güzel olmuş

1 Beğeni

Rastgele yol olaylarında tepki veriyor mu?

efsane olmuş yapan kişinin emeğine sağlık :smiley:

1 Beğeni

Türkçe seslendirmeyi kimler yaptı acaba?

sesli navigasyon ats betaya da geldi mi acaba?

Bi aksilik olmazsa gün içinde gelecek.

1 Beğeni

SCS’ye yeni bir DLC alanı açıldı. Bakalım ileride ünlü ses sanatçılarının (film, dizi, çizgi filmlerden vs.) ses opsiyonlarını görecek miyiz?

Hayır vermiyor

benim bilgisayar da dx12 yüklü dx11 geldiği zaman oynayabiliyor muyum?

@Er-Han daha iyisini yapıp paylaşabilirsin ya da başka bir şive? sonuçta modlar desteklenerek devam ettirilmeli :smiley:

Sesli Navigasyon özelliği ile ilgili şahsi fikrimi yazacak olursam,yeni eklentiler yenilikler elbet güzel.Ama olmasada olur,çokta elzem ve çok gerekli bir özellik değil şahsen bana göre.Tabi dediğim gibi yeni eklenti,yeni özellik elbet güzel.Ona bir sözüm yok,ama benim açımdan çok gerekli bir şey değil açıkçası.Herkesin görüşüne,bakış açısına,düşüncesine saygı duyarım.Ama normalde genel olarak navigasyon açıp sesine uyuz olan,navigasyona söven bir milletiz.Bize hiç gerek yok böyle şeylere. :smiley:

sesli navigasyonun uyarı mesafesi keşke ayarlanabilse