Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

Tamam tessekurler

962Mb güncelleme geldi, 1,33 çok hızlı geldi, acaba yıl sonuna 1.34’mü gelecek ats ile birlikte, sanki istediklerini bu güncellemede pek yapamadılar gibi…

3 Beğeni

Yılbaşına 1 ay kaldığını hatırlatmak isterim :slightly_smiling_face:

1.33 hadi hayırlı olsun fizikler tatmin edermi eh iste yağmur olayı güzel 13x60 dorse güzel 2018 böylelikle dorse yılı oldu diyebiliriz :grin::grin::grin::grin:

Tutuştular tutuştular başka bir nedeni yok, herşey sona kalınca böyle oluyor :slight_smile: O yüzden böyle hızlı geldi, oyunun Baltık için hazır olması gerekiyordu. Ets 2 için 1.33 bir şekilde tamamlandı. Baltık paketi çıktıktan sonra Ats için 1.33 güncelleme süreci başlar.

3 Beğeni

Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi Tamamlandı

3 Beğeni

33 mb güncelleme geldi ama ben betadaydım hatta betada 33 mb güncelleme yaptım sonra betayı sonlandırdım güncelleme falan olmadı garip :slight_smile:

SCS’nin yayınladığı video

4 Beğeni

Arkadaşlar Merhaba; 1.32 güncellemesinden sonra çekicinin akslarını kaldırdığımız zaman, havada olmasına rağmen yine sağa ve sola dönüyor normalde hareketsiz kalması lazım. Bu sorunu olmayan arkadaş var mı ? Problem 1.33 te de devam etmekte ??

Son beta ile final aynı oluyor, o yüzden öyle.

1 Beğeni

Bide şöyle düşün gercekte tır suruyosun aksin havada 80-90 la gidiyosun direksiyonda saga cevrili aksi birden indirirsen ne olur böyle düşün bence en iyisi böyle

80 90 ile giderken bir araci en fac kac derece aciyla döndürebilirsin düz kalir lastik inmeye baslarken de acisini bulur inene kadar

Güncelleme sonrası oyundan bir kaç dk arayla girip çıkmaya başladı ne yapmam gerek

Arkadaşlar dün Selçuk abinin yayında söylediği konsol kodu tam olarak neydi? g_suspension olan

g_suspension_stiffness
kodu

2 Beğeni

Bu kod tam olarak ne işe yarıyor?

Profıl bozuluyor mu bu surume gectıgınde?

Benim bozulmadı. Ama hiç mod kullanmadım profilde.

1.33 Tamamlandı. Tam sürümü eurotrucksimulator2.com sitesinde yakında yer alacak. 1.32’den sonra.