Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

ets2
taşımacılık
sürüş
acıkdünya

AI New Scanialar da geliyor

resimresimresimyeniy%C3%BCk8bu dorsenin ismi walking floor muhtemelen yükü kayarak boşaltıyor

Şöyle söyleyeyim bu güncellemede o kadar çok özellik olacak ki şok olacağız sanırım bariz belli şimdiden ne gelecek bulun da sonra çünkü o karmaşada bulamayız :smiley:

yılın en büyük güncellemesi… :joy::joy::joy: her şey değişecek…

21de var olan şeyleri konuşuruz

Abi bence yılın değil SCS tarihinin en büyük güncellemesi olacak derim ben.

ya açılan camlar bu güncellemede mi gelecek sonrakilerde mi?

Önce ses motoru ile ilgili geliştirmeler lazım. Bi’ yığın önemli özellik var ondan önce gelmesi gereken, gelecek.

Acaba araya MAN Euro 6 yı da sıkıştırırlar mı? :thinking:

Beyler şu tırları biraz alçatsalar yada arka tarafı kaldırıyorlar yada basıyorlar aks köntürolü gibi 4x2 olsa sürüş poziyonu diyorlar herhalde gerçek haytta

Her şey konuşıldu açıklandı tekrar tekrar aynı soruların dönmesine gerek yok değil mi? :slight_smile:

Ben asıl oyun motoru ve ses motorunu düşünüyorum. Oyun çıkalı 6 sene oldu adamlar halen DX9 kullanıyorlar. 3-4 kişi yeni grafik motoruyla uğraşıyorlarmış. umarım DX11-DX12 ve VULKAN’ı oyuna eklerler zaten windows,un geçmiş sürümleri muhtemelen Xp ve Vista desteklerini kaldıracaklar. oyun 1080ti de bile fps droplanıyor. Ayrıca eğer bu cam indirme olayı gelirse OMSI 2 deki gibi kabinde düğmelere falan basabileceğiz. SCS parasını hak ediyor

Tam olarak ne dediğini anlamamakla birlikte sanırım bu dorse tabelasını bağlama esnasında basıyorlar, sürüşte kaldırıyorlar tekrardan. Bundan bahsediyorsun sanırım? :thinking:

arkadaş şu direksyon olayına 180 derece desteğide gelse keşke

Fırtına Öncesi Sessizlik Gibi Geliyor Ama Ağustosta Birşey Olma İhtimali Varmı ?

Güncelleme namında pek bir şey beklememek lazım ama blog haberinde artık 1.32 ile ilgili ayrıntılı bilgi video vb. tarzda materyaller göreceğiz diyebilirim.

Ancak Eylül başı yada sonu gibi gelir güncelleme

1.32 de Almanya yollarının bir kısmı yenilenmiş olarak gelecekti değil mi?

Evet. Almanya’nın kuzey kısmı yenilenmiş olarak karşımıza çıkacak.

hortttt horttt yazamıyorum sadece

@NoName Hayır. Ona daha var :slight_smile:

Sonunda beklenilen blog yazısı geldi hadi hayırlı olsun :smiley: