Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

atanmıyor onu getirmemişler sen dorseyi alıp garaja koyuyorsun sonra ihtiyacı olduğundan direkt alıyor bırakmıyor tabi make private yapmayacaksın

Ana garajım tekrar Hamburg olmuştu yayın öncesi girip modları aktif ettim. Birkaç değişiklik ile şehir adama benzemiş :slight_smile:

5 Beğeni

Bu arada şu an modifiye edemediğimiz kenarlıklara sahip olan dorseyi serbest çalış üzerinden alabiliyoruz.

Ayrıca hepsi şirket skinsiz dorse olarak çıkıyor ve yeni olanlar…

3 Beğeni

Çok güzel olmuş abi bilal’in ellerine sağlık

Efsane efsane

Hasan abi yeni doğa olayı olmuş ve italya’da Genova’da köprü yıkılmış hatta yukarda whiteface ilk yazmış sence yeni bir etkinlik gelirmi 1 milyon tane demir beton filan taşımak gibi ? duyduğumua göre eski köprüymüş

Dortmund yolu araç ne hale geldi yolun altına beton atmamış scs herhalde baksana hasara yalan oldu o kadar yoll Işıklardan sonrası yenilenen yol cevre ve girer girmez arac aşağı çöktü scs nin yenilediği dortmund :smiley: kaldım öyle ne cıkıyo ne kayıt acılıyor

2 Beğeni

geçmiş olsun

Biri tıra güzel demişti nazar deydi ./ daha toplanmaz bu

Aynı olayı bende italya’da p ile başlıyan şehirde yaşamıştım bi anda aşa uçmuştum :smiley:

Kişisel Dorse ile harici sözleşmeli işleri alabilecekmiyiz.

Bu firma yeni mi eklendi yoksa baltık ülkeleri ile gelecek firmalardan biri mi?

2 Beğeni

Hayır bi firma hatirladigim kadariyla italya veya Fransa nin birinden olmali

2 Beğeni

Bologna ya girişte bir göbek var gişeleri geçtikten sonraki orada da boşluk var. tır orada hasar aldı

1 Beğeni

abi sen dün kü canlı yayınında ya yarın yarından sonra güncelleme gelicek demiştin betaya hata düzelmesimidir ?

1 Beğeni

Hayırlı olsun Duisburg’ta tamrihane’de artık trollükler girişi kapamalar olmuycak ama calaiste hala olcak gibi :smiley:

gencler 407,7 mb güncelleme geldi . . . sizce neler var ?

1.32.2.27 open beta
oyuncu aldığı römorkun eğer o ülkedeki garajlarda kullanılmasına izin verilmediğinde oraya ışınlanma imkanı da kapatıldı
aktif şirket noktasında(iş almaya sembolü) global iş tekliflerine açılan ekranların bağlantıları düzeltildi
kargo yüklemeden önce motorunun kapatılmış olması gerekecek(g_cargo_load_require_engine_off cvar ile devre dışı bırakılabilecek)
kargo yüklemeden önce el freninin otomatik çekili olması gerekliliği devre dışı bırakılması eklendi(g_cargo_load_require_park_brake cvar ile devre aktif edilebilecek)
harici işler için römork aktörünün geçersiz yük ağırlık hesaplaması düzeltildi
farklı zaman dilimlerini gösteren kargo yükleme ekranı düzeltildi

2 Beğeni

-Dorsenin sağ yan tarafındaki uzun ledleri düzeltmemişler.(halen fazladan 2 nokta var.)

-Ama dorsenin üst tarafındaki ledler(sağ köşedeki önceden turuncu yanıyordu.)düzeltmişler.

-İngilizce olan yazılar Türkçeye uyarlanmış.

Benim şimdilik gördüklerim bu kadar…

1 Beğeni

ABİ artık 5 dk oynayabiliyorum ama düz yataj dorsenin arkasında yeniilikler var cıldırcam ya 2 dk dan 5 dk oynamak ne dir ya