Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Video ne zaman aga

yine devrildim normalde olmuyordu

-video bu gece zor gelir zaten geç yayınlayacaktım yarın öğlen yayınlarım saçma sapan bir şey çekmeyelim şimdi

vücut edirnede ruhum güneyde kaldı :smiley:

3 Beğeni

evet Hasan bu dorse çok kolay devriliyor, virajlarda da çok yatıyor

2 Beğeni

Bu ai tırları da mı kişisel dorse kullanıyor yoksa???

4 Beğeni

dorselerin hepsinde baya bir yatma olayı var güzel bi hava katmış ma nzu 70 80 le o virajları donerken dorse gram sallanmıyo neyse berline girdim oyundan attı arac scania s dorse perdeli standart dingil…

1 Beğeni

Bir kaçağımız var :grinning: adamdaki rahatlığa bak plakasız dolaşıyor.

6 Beğeni

ohoo böyle sorumsuzluk olur mu ya nerde bu ülkenin polisi neresi burası? :joy:

2 Beğeni

Roma civarları :grin:

1 Beğeni

Dorse fiziklerinde genel bi değişim var gibi eskisine göre daha fazla sallanıyo gibime geldi.

1 Beğeni

bunun gibi birkaç tane daha var bunlar yeni şirketlermi ?

1 Beğeni

3.ye attı oyundan 1.31 de mod daf vardı modları kaldırdım ama tır garajdan kalkmadı :smiley: :smiley:

Aga tirlarda daha fazla sallaniyomu oyle geldi bana her videoda scanialarda

boş dorse ile mi geziyorsunuz dolu dorse ile mi? boş dorse sanki yük olmadığı icin iyi zipliyor sallaniyor evet ama ben 25 28 ton yük atinca bir problem görmedim yatma konusunda viraja kaç ile giriyorsunuz ben onuda merak ettim…

1 Beğeni

İlyas abi çok doğru söyledin ben boş dorse ile az daha yatıyordum ama sıkıntı yok çünkü dorse dengesini sona geritirdim böyle sorunlar oyunda olabilir çünkü daha beta’da güncelleme ama yük alınca bi ağırlık geliyor hissediyorum yani aracın zorlanmasından :smiley:

Bu arada ufak bi bilgi her halde beta bitince yeni dlc gelicek çünkü şu anki beta güncellemesinde bazı yerler var 0 kamerası ile geçiliyor

Hangi dlc acaba tahminen

Baltık ülkeleri Beyon the sea adamlar çok güzel yapmış o resimde attıkları gişeleri gördüm beya güzel ama haritanın tamamı yok

videoyu montajlıyorum

1 Beğeni

Hasan abi dorseye yuk almadan once dorse de kac ton pldugu yaziyomu

Sotun. Dorseyle birlikte garajıma (yeni aldığım bi garaj) girdim fakat şofçrü uyutamadım. Ancak dorseyi ayırınca uyutabildim. Bir başka durum da, sadece iki kere başıma geldi, dorse arkadan hasar alıyor. Bir keresinde yolda giderken bir anda bi şey çarptı hem ceza yedim hem hasar aldım, ikincisinde de garajdan geri geri çıkarken arkadan bir şey/şeye çartım ve hasar aldım. Tabi bu iki durumda da arkamı olay anında net göremediğim için ne olduğunu anlayamadım.