Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Beta ancak 1 hafta sonra biter. Final sürümü çıktıktan 1-2 hafta sonra ise multiplayer’a uyarlanır.

1 Beğeni

paspaslar elbette yeni bir olay değil ama @Emre54 bunları animasyonlu yaptı bayraklar gibi fizikleri var ve paspasa göre yeniden düzenledi :smiley: volvo f88 bdfde olacak bitirince videosunu çekicem

3 Beğeni

SiSL hemen flatbed dorseyi kapmış :smiley:

5 Beğeni

Bu dorse perdeli ama kenarlıkları var. Şu an bunu hazırlayamıyoruz çünkü beta sürümdeyiz bekleyin gelir.

6 Beğeni

Video ne zman

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Kaldırılabilir akslarda bug var. Şöyle ki kaldırmak için tuşa basınca yarıya kadar kaldırıp sonra bi anda iniyor ama panelde kalkık gözüküyor. Aynı şey Kalkıkken iş alınca da oluyor. Panelde kalkık gözüküyor ama model de inik.

1 Beğeni

kardeşim 64bitle alakası yok ben 64bit rahtça oynuyorum

1 Beğeni

Şahsen sorun yaşamıyorum. Ama bir kez basınca duruyor yarıda tekrar basmak zorunda kalıyorum o zaman düzeliyor.

Bende hiç olmuyor herkesde ayni olmayabilir beta aşamasında oyun siz betada oldugunuzu unutuyorsunuz. Çıksın düzelecektir. Ben bilgisayar muhendisi yazilim sirketinde calisanim beta ya alinan uygulamar bir cok hata bug lar yasiyoruz

1 Beğeni

2.Yazışım oluyor dostlar lütfen bana yardım edermisiniz Betadada tırın altının gölgesi yok onun sebebi sizce nedir lütfen yardım edin …

Hasan abi bi videoda gördüm yabancı kanalda yeni harita dlc’nin bir kısmı şuan betada varmış yeni öğrendim şu videoda: 1.32 Open beta | ALL MAIN CHANGES! + Secret Roads! | Euro Truck Simulator 2 | Toast 🚚 - YouTube

O sorun normal scs’nin sorunudur bende yeni fark ettim bu gün

Bakalım Neler Olacak Çünkü 1.31 De Yoktu . Teşekkür Ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Önemli değil

Ben yeni açtığım icin daha yeni aldım dorseyi kitli diyerleri o yüzden bu dorse bana ait değil

1 Beğeni

sadece bu dorsede mi oluyor bilmiyorum ama normal hızda giderken dönüşlerde çok yatıyor ses çıkıyor araçtan dingili kaldırıp denedim aynı arka teker ben de döner olanlardan

2 Beğeni

an itibariyle devrildim bu yolda devrilecek bir hızda değildim pat yattı :smiley:

şimdi bu olay aslında bakacak olursak gayet gerçekçi fazla süratle virajlar girmemeliyiz de umarım bir hatadan kaynaklanan gerçekçilik şeyi değildir

8 Beğeni

devrilince serbest kamera ile düzelttim şimdi ekranda titreme var :smiley: daha önce yazılmıştı başıma geldi

iyileştirilmiş render sistemi biraz bozmuş

Video ne zaman aga