Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Bir çok yeni yük ve Ai Ler var

1.32 ile ilgili tüm içerikleri burada paylaşalım ana konuyu karıştırmayalım.

Haber;

Baltık ülkeleri için de böyle olur diye soranlar var neden olmasın? Oregon bile şimdiden paylaşıldı. SCS’in böyle davranması daha iyi merak gideriliyor saçma sapan şeyler konuşulmuyor.
PR departmanı güçlendirilmiş özetle…

1 Beğeni

scs nin videolarından bir tanesinde gördüm yük alma seçeneğinde cargo market (kargo market) gördüm o nasıl olacak anladığım kadarıyla kendi dorsemiz olduğunda ordan seçeceğiz sanırım doğru anladım değilmi?

İnceleme/Analiz yapayım bakalım :smiley:

Evet. Kendi dorsenizi kullanırken teslim etmek istediğiniz yükü seçin diyor.

• Almanyanın feribot kenti olan Lübeck oyuna aktarılmış gibi gözüküyor. Eee daha öncesinde baltık dlc’si için almanya’dan geçişten bahsetmişlerdi. Lübeck kenti bu geçiş için inşa edilmiş diyebiliriz.
    ipucu1
  • Rostock’un güneyindeki Plauer Gölü oyuna güzelce aktarılmış.
  • Trafikte dolaşan yeni nesil scania 1.32 ile trafikte görebileceğimizin habercisi…
    ipucu4
  • Yeni korkulu rüyalarımız yeni radar sistemi… :smiley:
    ipucu3
  • Yeni veya Baltık dlc’si ile gelecek olan yeni 2x3 yol sistemi…
  • Ayrıca bazı kentlerin yerel isimleri tabelalardaa görebiliyoruz.
    ipucu2
  • Hız sınırını gösteren yeni levhalar…
    ipucu6
  • Bu köprü Hamburg’un içine giden yollardan bir tanesi… Geçebilir miyiz ??? Belki…
  • Hamburg’un batısında bulunan bir yerleşim yeri… Üstü silik gidilir mi belki???
    ipucu8
  • Yeni ai araçlar…
    yeniai1yeniai2
    yeniai
  • Bazı yeni yükler…
    yeniy%C3%BCk4yeniy%C3%BCk5yeniy%C3%BCk6yeniy%C3%BCk1yeniy%C3%BCk3yeniy%C3%BCk2
    yeniy%C3%BCk8

• İpuçları…
    ipucu9
    ipucu10
    Yeni nesil scaniaları taşıyabileceğiz…
    yeniy%C3%BCk7

• Sanırım bu dorse yoktu… Üstündeki şirket italya ile gelen şirketlerden…
    ipucu12

• Ve en çok beklenen şeylerden biri kişisel dorseler… Satın alıp ayarlamalar yapacağımız yepyeni taşıma sistemi…
    Screenshot_3

• Menüdeki yeni düzen…

11 Beğeni

Suanda disardayim ondan okuyamadim eger cevaplanmissa kalabalik ettigimiz icin simdiden kusura bakmayin :))) Inşallah tek dorseyle ıstediğimiz her yuku taşıtmazlar yani tek dorseyle mesala uzun süreli gıdalar için soğuk hava depolu dorse gerekli update et gibi şeyler olursa işte o zaman daha güzel olur

Açıklanan bir şey yok ama yukarıda görsele bakınca ;dorseye belli parçalar ekleme veya farklı dorselet alma mevcut olacak diyebiliriz .
Yakında daha detaylı blog haberleri/yayınlar görürüz.

2 Beğeni

AI New Scanialar da geliyor

3 Beğeni

resimresimresimyeniy%C3%BCk8bu dorsenin ismi walking floor muhtemelen yükü kayarak boşaltıyor

1 Beğeni

Şöyle söyleyeyim bu güncellemede o kadar çok özellik olacak ki şok olacağız sanırım bariz belli şimdiden ne gelecek bulun da sonra çünkü o karmaşada bulamayız :smiley:

yılın en büyük güncellemesi… :joy::joy::joy: her şey değişecek…

21de var olan şeyleri konuşuruz

1 Beğeni

Abi bence yılın değil SCS tarihinin en büyük güncellemesi olacak derim ben.

ya açılan camlar bu güncellemede mi gelecek sonrakilerde mi?

Önce ses motoru ile ilgili geliştirmeler lazım. Bi’ yığın önemli özellik var ondan önce gelmesi gereken, gelecek.

2 Beğeni

Acaba araya MAN Euro 6 yı da sıkıştırırlar mı? :thinking:

Beyler şu tırları biraz alçatsalar yada arka tarafı kaldırıyorlar yada basıyorlar aks köntürolü gibi 4x2 olsa sürüş poziyonu diyorlar herhalde gerçek haytta

Her şey konuşıldu açıklandı tekrar tekrar aynı soruların dönmesine gerek yok değil mi? :slight_smile:

4 Beğeni

Ben asıl oyun motoru ve ses motorunu düşünüyorum. Oyun çıkalı 6 sene oldu adamlar halen DX9 kullanıyorlar. 3-4 kişi yeni grafik motoruyla uğraşıyorlarmış. umarım DX11-DX12 ve VULKAN’ı oyuna eklerler zaten windows,un geçmiş sürümleri muhtemelen Xp ve Vista desteklerini kaldıracaklar. oyun 1080ti de bile fps droplanıyor. Ayrıca eğer bu cam indirme olayı gelirse OMSI 2 deki gibi kabinde düğmelere falan basabileceğiz. SCS parasını hak ediyor

1 Beğeni

Tam olarak ne dediğini anlamamakla birlikte sanırım bu dorse tabelasını bağlama esnasında basıyorlar, sürüşte kaldırıyorlar tekrardan. Bundan bahsediyorsun sanırım? :thinking:

arkadaş şu direksyon olayına 180 derece desteğide gelse keşke