Euro Truck Simulator 2 - 1.31 Güncellemesi

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: canım çekti

1 Beğeni

one bee hahaha :smiley: valla SCS amca akşam akşam güldürdü yaw çözüldü diyor hataya bakhele

Abi bu bugun gelen guncellemeylemi duzeld bunlar

evet bugun gelen güncelleme ile düzeldi

Önümüzdeki cuma betadan çıkar mı acaba? :thinking:

Aklımda bir soru var. Şimdi bu rastgele olaylar mp de olucak mı olursa da hani belki polis çevirmesi olmaz ama yol çalışmaları kazalar vs olur mu?

bazı kişilerde görülür bazılarında görülmez ya da komple olasılığısunucuda kapatırlar daha mantıklı çünkü ets2 büyük bir oyun ve karmaşa çıkar o yüzden resmi destek gibi bişey gelene kadar bu tür özellikler multiplayerde zor

Aynı olay ATS’de senkronize olmayarak vardı ama ETS2MP sıkıntılı bir yer ; orada tamamen kapanması gerek…

etsmp de olmayacaktır yönetim ekibide biliyor sıkıntı yaşanacağı o yüzden eklenmeycektir birde yeni scania ile birlikter modifiye paketinde ön tarafa üst tarafa tırın her tarafına special transport ile gelen küçük yanıp sönen ışıklarda sıkıntı olacak onlarıda kapatabılırler belırlı bır sayıda koyulabılır yoksa sıkıntı olabılır

Mp’de bu tür kargaşa oluşturacak güncellemeler uyarlanmaz. Ha nasıl gelebilir serbest server açma gibi bir şey gelirse mp’ye ( ki olacağını zannetmiyorum .) O zaman düşünülebilir.

1 Beğeni

1.31 public beta dan çıktımı oyun ona göre güncelleyeceğim

hayır çıkmadı

Ciksa yazar burda zaten cikmadi

Eğer ayarlarda hiçbir betaya katılma seçeneğinde ise zaten betadan çıkınca otomatik yüklenecektir.

2 Beğeni

truckersmp ai araçları multiye ekleme ihtimali var mı?

hayır bunu düşündüler ancak severa çok büyük yük bineceği için yapmadılar senkronizasyon sorunuda olacaktır çünkü kolay değil büyük bir haritaya ai araçlarnı koymak sıkıntı olurdu :smiley:

1 Beğeni

TruckersMP nin yapabildiği tek şey saçma konvoylar pek bir şey beklememek gerek …

2 Beğeni

Bide kitleyi oyundan soğutmak için ellerinden geleni yapıyolar skoda kalksın dendikce skodaya karavan falan çıkarıyolar :joy:

hız sınırları iyi oldu şehiriçi ve şehir dışında oyunda farklılık var ama ben mp oynayan birisi olarak hep bakıyorum bazılarına troller hızlı gıdenler oyunu bırakmış bıraksınlar zaten oyunun mantığının dışına çıkıyorlardı böyle daha güzel oldu skodalara karavan geldiğinden beridir karavanı alan sağ sola gidiyor konvoy yapıyorlar yabancı adminlerde söylüyor raporlarda ve trollerde azalma var save editing yapanda yok artık diyorlar

1 Beğeni

Arkadaşlar burası multiplayer bölümü değil. Lütfen bu konuyu TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu] bu başlık altında tartışırsak daha iyi olur.

1 Beğeni