Euro Coach Simulator "Bir ETS 2 DLC'si" - Ana Konu

Yeni bir video bu hafta çekebilirim. Başından sonuna kadar bilmeyenler için ECS nedir neden bekliyoruzu anlatabilirim.

4 Beğeni

Kesinlikle hasan abi çekmelisin.

Paylaşlılan röportaj sonrası videoyu ertelemek zorunda kaldım :smiley: güncel bilgilerle daha güzel olur.

Ertelenen video onumuzdeki hafta ici…

3 Beğeni

Ertelemeyi seviyorsun galiba :joy::joy::joy:

Hala emin misiniz ecs için?

5 Beğeni

oyun 2019 da çıkacağı doğru mu?

2019 sonu ya da 2020 şeklinde söylendi

1 Beğeni

cidden mi ? :open_mouth:

Tüm şehirlere otogar eklenip 1.32 ile gelen yük sistemi ile yolcuları almak daha eğlenceli olabilir… Hem tır hem de otobüslerimiz aynı anda çalışmalı.

Hangi otobüslerin geleceğini aşırı merak ediyorum Setra, Scania, İrizar zaten cepte acaba mercedes’den Tourismo K veya L gelir mi?

1 Beğeni

Bence bu yeni gelen özelliklerle koltukları dorse olarak satın alacağız yolcularıda yük olarak alacağız gibime geliyor

1 Beğeni

Beyler scania tournig gibi kaliteli bir cift katli otobus modu yokmu yaw kimse yazmiyor 1.32 icin

1 Beğeni

koltuk nasıl dorse olucakta arkada olması lazım eğer oluyorsa görünmez dorse yapılabilir

1 Beğeni

Bence ilk önce tandemler gelir. Ondan sonra ECS daha kolay çıkar.

3 Beğeni

orasını bilemiyorum ama bence o şekilde yapılma ihtimali var

ECS nasıl kolay ya :smiley: adamlar açık dünya yaparlar diye aklıma geliyor yani tır gibi olmaz ECS

Hocam fizikler ve yolcu almak falan daha kolay olacak diye düşünüyorum.

1 Beğeni

he orası doğru

Öncelikle Selamın Aleyküm arkadaşlar, Hani ECS yeni bir ek paket (DLC) Olarak çıkıcak ya, bu oyunu açtığımız ve profilimize girdiğimiz ara yüzde aynı GTA 4 Epsidos From Liberty City (EFLC) Oyununda ki arayüz gibi Euro Truck Simulator yanında da Euro Coach Simulator Olarak ayırma yaparlar Bence. O zaman isteyen arkadaşlar ETS2 Yada ECS olarak giriş yapabilirler.

Anlayamayan arkadaşlar için ufak bi foto

4 Beğeni