ETS2 - Türkiye Haritasında Neler Görmek İsterdiniz ?

Haritayı paralı duruma getirmeyi düşünüyoruz…Bu halka kaliteli mod fazla geldiği için belirli bir kitleye hitap etmek istiyoruz…
Konu tartışılıyor…

3 Beğeni

Haritayı başta çıkarmadan önce paralı yapacaktınız bence.

HGS gelmeli kesinlikle bekliyorum 1 aydan beri takılı tırda :smiley:

izmirdeki şahin tepeleri gelsin işi bitirince cıkar iki bira içeriz

Karabük girişi gerçekçi olsun bence. Karabüke giderken bir kaç köprü, Cildekısık Tüneli, Soğanlı Çayı, Köprüsü ve Gerçekçi Kardemir Fabrikası olmalı.

Her şehire girdiğimizde oraya özgü yapılar olsun meşhur şeylerini görelim gerçekte olmasa bile küçük bir detay bile çok güzel olur

1 Beğeni

bu harita ne oldu bi haber yok ses seda yok @erendpt son durum nedir iptal mi oldu yoksa gizli mi devam ediliyor

Kaç kişide var 1080 ti haritayı yüksek kalitede yaparsan kimse oynayamaz zaten oyun sorunlu

Bu harita kurtarılamadı maalesef. Çöpe atıldı. Kayseriden başlayan yeni bir harita projem var. Okul başladığı için pek ilgilenemiyorum. Alaturkey iptal fakat yeni bir harita geliyor.

Aslinda ortalardan baslarsan sıkıntı olur. Marmaradan başlayıp ege karadeniz ic Anadolu Akdeniz ve doğu tarafina dogru gitip bitirmek daha mantıklı geliyor.

Kapıkule’den geliş cidden güzel olur. Avrupa’dan trenle gelen yükün kamyonlara yüklendiği Alpullu, Lüleburgaz, Seyitler, Çorlu, Çerkezköy ve Halkalı’dan yük almak güzel olurdu. Ya da uluslararası çalışıp Kapıkule’ye gitmek, Edirne’den sonra TIR kuyruğuna kalmak falan güzel olurdu. Ayrıca başlangıç için Kapıkule - Halkalı güzel bir hat kesimi olurdu.

Ben de anlasam bu işten bu şekilde girişirdim bu işe.

genel anlamda ilçelerin olmasını isterdim ben şahsen kırklareli karıncak köyündenim o eski kırklareli yolunun olmasını babaeskinin lüleburgazın olmasını isterdim istanbulda ilçeleri isterdim tabi hepsi olmayacağını biliyorum ama genel anlamda transportun yoğun oldğu ilçeleri isterdim sanayinin bol olduğu yerleri isterdim

Ya hocam konu açılalı neredeyse 4 yıl olacak proje çoktan ölmüştür bile :smiley: nereden hortlatıp bu soruyu sordun cidden anlamadım.

2 Beğeni