Ets2 tavsiyelerim sizce nasıl?

Öncelikle herkese merhaba oyun içi yapılabilecek düşüncelerimi ve dlc ler hakkında bilgi almak için yazdım;
1-polis arabaları başka ülkelere geçebiliyor bu bir hata bence çözülebilir
2-polis arabalarının siren sesi almanyada bambaşka avusturyada bi başka türkiyedede başka ama hepsini aynı yapmışlar
3-sizce iberia dlc si 2021 in ne zamanında çıkar tahminen

1- gayet normal, neden geçemesinler ?
2- buna ekstradan uğraşmaya değer mi, bize ceza yazdıkları zaman dışında sirenleri zaten yanmıyor.
3- scs bunun ipucunu verdi zaten. 2021’in ilk çeyreğinde (şubat,mart) çıkacak.

1- mesela sen türkiyede hiç bulgar polisi gördünmü neden geçsin oldukça rahatsız edici
2- siren sesleri cidden farklı özellikle araştırdım alman polis arabsıyla avusturyanınki bambaşka türkiyeyle alakası bile düzeltilse çok gerçekçi olur
3- şubat martmı oldukça geç

Bu oyundaki gerçekçilik çevredeki araçlardan çok kendi hissettiğimizdir. Ne kadar fark olacak ve en önemlisi sen bulunduğun ülkedeki polis aracını nereden tanıyıp ‘‘a bu başka ülkedenmiş’’ gibi bir ifadede bulunacaksın? Düzenleyebilirler ama hiçbir mahsuru yok başka ülkelerde yabancı polis arabası olmasının. Oraya gelene kadar ne yenilikler, düzeltilmesi gereken ne şeyler var. Önemli değil yani.

1. olay güzel olabilir ama dediğim gibi ben uğraşmazdım. Yüzde kaçlık kısım bunu fark edecek ki ?

Evet, çıkmasına 2 ay gibi bir süre kaldı diyebiliriz. Belki de 1.5.

mesela türkiyedekinde trafik polisi yazıyor almanyada mavi polizei yazar avusturyada lacivert polizei sirenin üstünde beyaz bi ışık vardır yazar fransadada lacivert ama police yazar macaristanda rendörseg yazar çek cumhuriyetinde policie yazar hepsini biliyorum full dlc oynuyorum almanyadada bulundum siren sesleri farklı çok rahatsız edici bence