ETS2 - ProMods - Ana Konu

hocam bende de cıkmıyor ama oyunun orjınal harıtası olmadıgından dolayı cıkmadıgını dusunuyorum yukler sadece default harıta için galiba yapılmıs

Don’t forget to use code BFCM on the ProMods Store. Valid until Monday end of day! https://store.promods.net

Pazartesi akşamına kadar BFCM kodunu kullanarak Promods ürünlerini %5 indirim ile alabilirsiniz.

1.33 uyumlu 2.32 sürümü bugün itibariyle çıkmıştır. Notlar:

• Önceki sürüm ile aynı özellikleri içerir.
  • Going East, İskandinavya, Fransa ve İtalya DLC’leri gerekir. Baltık DLC’si gerekmez ve uyumludur.

https://www.promods.net/compat.php

promods da 1.33 e geçtiyse artık bende geçebilirim. promods a göre hareket ediyordum çünkü single ana harita sıkıcı geliyordu.

Bu sefer çok hızlı yayınlandı, teşekkürler.

ilerleyen sürümlerde sanırım baltık dlc zorunlu olacakmış bu mod için o yüzden mecburen bu modu kullanacaklar bende dahil almak zorunda

Promods haritasından yıllardır haberdar olup deneme fırsatım olmadı malesef. İndirmeye değer mi, yavaş download nedeni ile beklemeye de değer mi :smiley:

linç edin beyler hemen başlasın

İndirdiğim ilk partta arşiv bozuk uyarısı veriyor, zaten cevap bekleyemeden indirmeye geçmiştim ama bozuk çıktı bende iptal ettim :smiley:

tekrar indir belki inerken yarıda kesilme falan olmuştur.ben indirdim tekrar deneyeceğim akşam

Haftaya askerim şimdilik Baltık DLC ile idare edicem, kısmetse geldikten sonra tekrar denerim :smiley: Bi niyet ettik bozuk çıktı arkadaş ben ne yapayım :smiley:

bedelli mi gidiyorsun?

Kısa dönem olarak gidiyorum

hayırlı teskereler kardeşim.

Wotr yükü alıyorsan pek bi anlamı yok standart harita için sınırları içinde kalirsin…

yok serbest ve kendi dorsemle normal yük alıyorum diyorsan kesinlikle kullanmalısın ve def dosyasını oluştururken sistemine uygun olan düzeni seçmeye özen göster aksi takdirde ciddi fps kaybı yaşayabilirsin… ( 1 den çok def dosyası oluşturarak deneme yapabilirsin sistemine uygun olan şekli bulmak için… :slight_smile: ) gerekli veya gereksiz bilgin olsun dedim

Aslında bozuk çıkamamış olabilir , indirdiğin 7 parca dosya da rar şeklinde olmuyor. 7 parca indikten sonra rar olanları çıkarırken diğerleri işe yarıyor.

winrar değil zip kullanmalısın… bildiğim kadar ayrıca

Eyvallah saolasın

Wotr profilimi kullanmıyorum, bu aralar kendi dorsemle takılıyorum o zaman tam benlik mod. Def olayı bilgisi için teşekkürler deneyerek çözmeye çalışacağım.

7-zip indirdim denemek için ama indirdiğimi zip ile açma seçeneği yoktu, bilgisayardan program seçerek zip olarak ayarladım ama açmadı. Bir daha denerim akşama.