ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

linç edin beyler hemen başlasın

1 Beğeni

İndirdiğim ilk partta arşiv bozuk uyarısı veriyor, zaten cevap bekleyemeden indirmeye geçmiştim ama bozuk çıktı bende iptal ettim :smiley:

tekrar indir belki inerken yarıda kesilme falan olmuştur.ben indirdim tekrar deneyeceğim akşam

Haftaya askerim şimdilik Baltık DLC ile idare edicem, kısmetse geldikten sonra tekrar denerim :smiley: Bi niyet ettik bozuk çıktı arkadaş ben ne yapayım :smiley:

1 Beğeni

bedelli mi gidiyorsun?

Kısa dönem olarak gidiyorum

1 Beğeni

hayırlı teskereler kardeşim.

1 Beğeni

Wotr yükü alıyorsan pek bi anlamı yok standart harita için sınırları içinde kalirsin…

yok serbest ve kendi dorsemle normal yük alıyorum diyorsan kesinlikle kullanmalısın ve def dosyasını oluştururken sistemine uygun olan düzeni seçmeye özen göster aksi takdirde ciddi fps kaybı yaşayabilirsin… ( 1 den çok def dosyası oluşturarak deneme yapabilirsin sistemine uygun olan şekli bulmak için… :slight_smile: ) gerekli veya gereksiz bilgin olsun dedim

Aslında bozuk çıkamamış olabilir , indirdiğin 7 parca dosya da rar şeklinde olmuyor. 7 parca indikten sonra rar olanları çıkarırken diğerleri işe yarıyor.

1 Beğeni

winrar değil zip kullanmalısın… bildiğim kadar ayrıca

Eyvallah saolasın

Wotr profilimi kullanmıyorum, bu aralar kendi dorsemle takılıyorum o zaman tam benlik mod. Def olayı bilgisi için teşekkürler deneyerek çözmeye çalışacağım.

7-zip indirdim denemek için ama indirdiğimi zip ile açma seçeneği yoktu, bilgisayardan program seçerek zip olarak ayarladım ama açmadı. Bir daha denerim akşama.

Promods 2.32
Rusmap 1.8.1
Rusmap 1.33 fix
Promods - Rusmap Yol Bağlantısı 2.30

Modlarım şuan bu şekilde ve oyun sorunsuz çalışıyor.

(Baltık DLC’si yok. Baltık Promods 2.32 ile uyumlu ama Rusmap ile değil sanırım. Baltık + 2.32 kullanılabilir)

1 Beğeni

İlk defa promods için tüm dlc’lerim tam ama baltıkım yok. Yakında baltık zorunlu olacağı için yüklemeyeceğim

1 Beğeni

2.32 promods da bazı yerlerde, böyle bir texture sorunu var. Genel bi durum mu yoksa bende mi problem var ?

2 Beğeni

promods da yaşamadım ama ana harıtada bır kac bına mor bende de sıfır profıl modsuz aynı yere gıttıgımde ıse mor renkden eser yoktu yani kullandığım bir mod buna sebep olmuş demek ki büyük ihtimal sende de oyledır yada deneme amaçlı başka profılde modsuz sekılde aynı noktaya gıdıp bakarsan emin olabilirsin

4 Beğeni

İngiltere’de Yorkshire Dales yeniden yapılmış.

4 Beğeni

1.33 sürümünde biraz sürdükten sonra takılıp oyun kapanıyor hata vermeden

1 Beğeni

Konuyu cortlatıyorum ama promods’u hızlı indirmek için bağış yapıp tek seferde indirmek istiyorum fakat Türkiye’de paypal olmadığı için yapamıyorum. Bilinen başka bir yöntemi var mı yoksa illa paypal mı gerekiyor?