ETS2 - ProMods - Ana Konu

He o açıdan ise tamam ama yine de bilemedim :smiley: Bende bekliyordum ama bu kadar değil ^^
Neyse hasan bey gözlükte aldın artık bizi görürsün :stuck_out_tongue_winking_eye:

Sorry! Access Denied
Connection limit exceeded!

Çok geç kaldık :smiley:

20.42: Açıldı.

valla ben şuan indiriyorum tek tek
şu paypal şerefsizleri sıkıntı çıkarmasaydı tek kalemde indirecektim ama
neyse
Sorry! Access Denied
Connection limit exceeded!
bu hatayı google’de yapıyor ben opera üstünden denedim oldu hemde reklamsız
aynı şeyi bende yaşadım 5 kez denedim olmadı

ETS 1.32 - Promods 2.31 - Rusmap 1.8.1 Şuanda denedim çalışıyor sıkıntı yok. (Rusmap-Promods bağlantısı devre dışı)

Hangisini arşive çık arıyorduk ve sıralama nasıl olacak

RAR şeklinde olanları çıkarırsınız.

Bide rusmap linki ozelden atabilirmisin uyumluysa

Download kısmındaki her şeyi indiricezmi??
Test diye bir şey var ondan sordum

o indirdiğin dosyalar düzgün çalışıyor mu diye kontrol amaçlı bir uygulama indirmesen de olur

Eyw normalde sormazdımda iş mobil veriye girince her mb değerli😊

linkleri hiç beklemeden sorunsuzca indiriyorum ne güzel :smiley:

çok şükür geldi haritaların efendisi. kaldığım yerden yola devam. bir şey soracağım promods daki ana haritadan world of trucks sözleşmeli işleri yapsam etkinlik için kabul eder mi?

DLC bölgelerinde genelde sorun olmasa da haritada bir değişiklik varsa teslimat biterken sorun çıkabilir. Zamanınız ve emeğiniz boşa gidebilir. Pek tavsiye etmiyorum.

o zaman ben ana haritada yapayım. teşekkür ederim yanıtınız için

beyler ben ındırdım ama kuramadım galıba yardımcı oalbılecek varmı hasan abının kurlum vıdeosunu ızledım ama yukleme çubugu yarıda kalıyor hep

Yükleme çubuğu derken ? Ne demek istiyorsun ?

Oyunun Yükleme Ekranın dan bahsediyor olamalı

Yükleme ekranında kalıyorsa yaklaşık 10 dk bekleyin, harita önbelleğini kaydedecek ve oyun açılacak. Sonraki yüklemelerde 1 dk bile sürmez. (İşlemci gücüne/hızına göre bu süre biraz daha kısalabilir.)

wotr yükü alamiyormuyduk promods ile gelen şehirlere… orjinal harita dışındaki yerlere yük bulamadım… yeni indirdim daha