ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Şimdi 1.32’de Rusmap’ı denedim bir sorun yok çalışıyor. Promods takımı da 2.30dan sonra 1.32ye güncellemek için çalışmalara başlamışlardı. Önümüzdeki haftalarda promods 2.31 sürümü ile 1.32ye güncellenecek. Şuan beta testerlar 2.31 sürümünü test ediyor denmiş. Sorunsuz olması için çalışıyorlarmış. Kargo sistemi de kişisel dorseye uygun olarak baştan düzenleniyormuş.

Yaklaşık 2 aydır kişisel dorse var daha hiç kullanamadım :frowning:

3 Beğeni

Mağaza yayında…
Tr birimi de var.

Kargo fiyatını düşürmeden bu tişörtlerden bastırıp site için satamam. Anca şirkete anlaşma yapmak lazım. Eskiden ucuzdu gene şimdi pahalı.

Kısa bir süre daha promods 1.32 guncellemesine uyarlamayacak gibi gözüküyor.
Harita ve özellikle dorse paketleri ile ilgili yardıma ihtiyaçları olduklarını belirtiyorlar .
Eğer profosyenel bilginiz varsa onlar ile iletişime geçebilirsiniz.

1 Beğeni

Dorse işi çok kompleks, bu işin erbaşlarından selçuk abi bile baya yakındı yayınlarda o yüzden sabır :slight_smile:

2 Beğeni

Dorseleri hallettikten sonra üstüne beyond the baltic sea gelir, yine ters düşerler. Demem o ki dlc çıkana kadar promods sona erdi

1 Beğeni

O kadar da büyük sıkıntılar yok. 2.31 - 1.32 sürümü bu ay içinde kesinlikle çıkacaktır. Sorunu halledemiyor değiller sadece daha fazla uğraş gerekiyor. 1.32 sürümüne uygun hali test ediliyor dendi ve ilk 1.32 çıktığında yaklaşık 6 hafta istemişlerdi. Şuan o sürenin yarısını harcadılar. Ay içinde çıkacaktır. DLC konusundada daha önceki DLClerde olduğu gibi ne kadar sürede yapıldıysa o kadar sürede uyarlanır

1.32 ile uyumlu Promods 2.31 sürümü çıkmış.

https://www.promods.net/setup.php

3 Beğeni

obaaaaaa :smiley: ulan tutmayın beni lannnn tutmayın beniiii iindiriyoruım

Sonunda cok şükür @HasanOfke hemen indirelim mi bizi de görür müsün :smile: hemen fırsattan istifade

Heyecan yapacak bir şey de yok ama neyse :thinking: :smiley:

görürük neden görmeyek :smiley: ama bence siz indirin şu an linkler reklamsız benimki daha inmedi

1 Beğeni

Ne demek yok promodscular 2.5 aydır kişisel dorse kullanamıyor :smile:

He o açıdan ise tamam ama yine de bilemedim :smiley: Bende bekliyordum ama bu kadar değil ^^
Neyse hasan bey gözlükte aldın artık bizi görürsün :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Sorry! Access Denied
Connection limit exceeded!

Çok geç kaldık :smiley:

20.42: Açıldı.

valla ben şuan indiriyorum tek tek
şu paypal şerefsizleri sıkıntı çıkarmasaydı tek kalemde indirecektim ama
neyse
Sorry! Access Denied
Connection limit exceeded!
bu hatayı google’de yapıyor ben opera üstünden denedim oldu hemde reklamsız
aynı şeyi bende yaşadım 5 kez denedim olmadı

ETS 1.32 - Promods 2.31 - Rusmap 1.8.1 Şuanda denedim çalışıyor sıkıntı yok. (Rusmap-Promods bağlantısı devre dışı)

Hangisini arşive çık arıyorduk ve sıralama nasıl olacak

RAR şeklinde olanları çıkarırsınız.

3 Beğeni

Bide rusmap linki ozelden atabilirmisin uyumluysa