ETS2 - ProMods - Ana Konu

İspanya’ya yeni eklenen yollar da güzel olmuş. Performans sorunu yine var elbette ancak İspanya’ya eskiden eklenen yerlere göre daha az. Bir de bu modda ülkeler arası sınırlarda radarda ülke bayraklarının görünmesi, şehirlere kaç km kaldığını gösteren tabelalar çok iyi. :smiley:

2.30 Geldi Buraya Kadar Herşey Tamam , 1.31’ede Geri Döndük Taaa Betalardan Bunada Okey . Ama Şöyle Ki ; Ne Yaptıysam İnatla Bana " Kayıtlı Oyun Profil Dosyası Hatası " Veriyor . Eski Sürümden Eser Yok Temizledim . En Az 4 Kere Yeni Profil Açtım ( Hatta Belgelerimden Profil Dosyasını Dahi Sildim ) Ama Hala Bana " Kayıtlı Oyun Profili Hatası " Veriyor ? Bakın Dikkat Edin " Uyumsuz Sürüm " Demiyor . Yardımcı Olursanız Müteşekkir Olurum . Cevabınızı İvedi Bekliyorum .

tabı kesın cozum olacak demıyorum ama denemenızde fayda var profılı sıldım derken bır profiles klasoru var bırde profiles (1.3x.xx) surum numaralı klasorler var bunların hepsını baska bır yere alın yada sılın hatta mod klasorunude yedegını alıp ets2 klasorunu komple sılın ve oyun butunlugunu dogrulayıp sonra oyunda yenı bır profıl acıp oyuna gırın ve bır teslımat yapın bır sıkıntı sorun yoksa sonra tekrar cıkıp mod klasorune harıtayı atıp sırasını dogru yapıp mod manager de oyuna tekrar oyle bır gırıp deneyın ama baska mod aktıf etmeyın ondada sıkıntı yok oyuna gırıyorsanız kendı modlarınızı oyle aktıf edersenız daha saglıklı olur

Her yolu denedim e eh olmayacak … 1.32 Beta’ya geri döndük …

Londra bölgesi güzel olmuş. Gerçekte olduğu gibi ayırmışlar. Yeni yol yapıları da var. Aşağı yukarı yeni sürümde yenilenen her şeyi gördüm.

Şimdi 1.32’de Rusmap’ı denedim bir sorun yok çalışıyor. Promods takımı da 2.30dan sonra 1.32ye güncellemek için çalışmalara başlamışlardı. Önümüzdeki haftalarda promods 2.31 sürümü ile 1.32ye güncellenecek. Şuan beta testerlar 2.31 sürümünü test ediyor denmiş. Sorunsuz olması için çalışıyorlarmış. Kargo sistemi de kişisel dorseye uygun olarak baştan düzenleniyormuş.

Yaklaşık 2 aydır kişisel dorse var daha hiç kullanamadım :frowning:

Mağaza yayında…
Tr birimi de var.

Kargo fiyatını düşürmeden bu tişörtlerden bastırıp site için satamam. Anca şirkete anlaşma yapmak lazım. Eskiden ucuzdu gene şimdi pahalı.

Kısa bir süre daha promods 1.32 guncellemesine uyarlamayacak gibi gözüküyor.
Harita ve özellikle dorse paketleri ile ilgili yardıma ihtiyaçları olduklarını belirtiyorlar .
Eğer profosyenel bilginiz varsa onlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahmet hakikaten ne olacak bu iş ? Nasıl olduda 1.32 ile ters düştüler bir türlü anlayamıyorum ? Kaldık ortada :thinking:

Dorse işi çok kompleks, bu işin erbaşlarından selçuk abi bile baya yakındı yayınlarda o yüzden sabır :slight_smile:

Dorseleri hallettikten sonra üstüne beyond the baltic sea gelir, yine ters düşerler. Demem o ki dlc çıkana kadar promods sona erdi

Galiba öyle :thinking::wink:

O kadar da büyük sıkıntılar yok. 2.31 - 1.32 sürümü bu ay içinde kesinlikle çıkacaktır. Sorunu halledemiyor değiller sadece daha fazla uğraş gerekiyor. 1.32 sürümüne uygun hali test ediliyor dendi ve ilk 1.32 çıktığında yaklaşık 6 hafta istemişlerdi. Şuan o sürenin yarısını harcadılar. Ay içinde çıkacaktır. DLC konusundada daha önceki DLClerde olduğu gibi ne kadar sürede yapıldıysa o kadar sürede uyarlanır

1.32 ile uyumlu Promods 2.31 sürümü çıkmış.

https://www.promods.net/setup.php

obaaaaaa :smiley: ulan tutmayın beni lannnn tutmayın beniiii iindiriyoruım

Sonunda cok şükür @HasanOfke hemen indirelim mi bizi de görür müsün :smile: hemen fırsattan istifade

Heyecan yapacak bir şey de yok ama neyse :thinking: :smiley:

görürük neden görmeyek :smiley: ama bence siz indirin şu an linkler reklamsız benimki daha inmedi

Ne demek yok promodscular 2.5 aydır kişisel dorse kullanamıyor :smile: