ETS2 - ProMods - Ana Konu

Hayır henüz değil

Tüm sürüm bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

https://www.promods.net/compat.php

2.30 Sürümünü ilk olarak 1.31 sürümüne çıkartıp daha sonra 1.32 için güncelleyeceklerini söylüyorlar. 1.32 için birazcık daha vakit ayırmaları gerekecekmiş Almanya’nın yeniden yapıldığını bölgeleri ayarlayacaklar sanırım

isyannnnnnnn ederim ne demek önce 1.31
neyse olursa yapacak bir şey yok başka bir profilde öyle gireriz yunanı görmek istiyorum

Saçma olur öyle yaparlarsa

resmi tanıtımı da geldi

Beta zaten bir yandan mod yapımcıları için avantaj. 1.32’ye geliştirseler final çıkışında biter zaten.

Ekleme: Uyumluluk bölümünde 2.30 yenilikleri yayınlanmış. Maalesef 1.31 uyumlu olacak :frowning: :rage:

Promods’u Rusmapla birlikte kullanan var mı? Birkaç sorum olacakta

Azda olsa kullanmışlığım var yardımcı olabilirim belki

1.32 gelecek halen 1.31 için yakında diyorlar, şaka gibi. 1.32’de Almanya’nın yenileceği aylardır belli. O zaman ona göre hazırlar insan. Gerekirse bazı yenilikleri devre dışı bırakıp Temmuz’da çıkarabilirlerdi ya da dediğim gibi betada biraz uğraşsalar belki de 1.32 çıkışına yetişecekti. Haritalarının kalitesine lafım yok ancak planlama konusunda maalesef başarısız buluyorum.

nerden okuyosun bılmıyorum da promods.net de 1.31 yanı promods v227 mayısta yayınlandı hepımız de kullandık o senın ana sayfada gordugun 1.31 mayıs mesajı…

forumda 2.30 yakında gelecek yazmıslar net tarıh yok cunku cok degısıklık varmıs yetıstıreceklermıs beta bıtımıne

https://www.promods.net/compat.php

Burada yeni sürüm bilgileri var.

yanı onu bende gormustum ama yanlıs yazıldıgını ılk sanmıstım ama sonra forumda edıtorlerın yazılarında almanya yuzunden 1 ay 1.32 ıcın gecıkecek demıslerdı azever forumda bır sayfada gormustum suan baktım bulamadım beta sonuna yetısebılecegını soylemısler yanı 1.31 ıcın cıkacagını sanmam cunku kısısel dorseden kolay kolay gerıye dusmez kımse ama olursa kotu olur tabı :smiley: ınsallah dedıklerı gıbı beta sonuna yetısır gercı gelmesede yıne onun gelmesını beklerım:)

promods wot işleri desteklemiyormu ? wot işleri yapamıyorum

ana harita ile uyumlu ( aynı) yeerlerde oluyor diye biliyorum

Ekşisözlükte birisi paylaşmış bu resmi. Türkiye tabelası dikkat çektiği için paylaşayım dedim. bir kaç sürüme Türkiye’yi de göreceğiz herhalde

Yav bu promods’un son versiyonunu indireceğim ama belgelerim ets2 modlar kısmındaki dosyaları silmeli miyim yoksa indirdiğim dosyaları üzerine direk eklesem olur mu

sılmelısınız cunku ısımlerı aynı degıl promodos def de dahıl hepsını sılıp ındırdıklerınızı atın ıcıne

bencede hepsini silip öyle at onur. garanti olsun.

Öyle yapacağım indiriyorum sıfırdan bitmek üzere