ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

isyannnnnnnn ederim ne demek önce 1.31
neyse olursa yapacak bir şey yok başka bir profilde öyle gireriz yunanı görmek istiyorum

Saçma olur öyle yaparlarsa

resmi tanıtımı da geldi

6 Beğeni

Beta zaten bir yandan mod yapımcıları için avantaj. 1.32’ye geliştirseler final çıkışında biter zaten.

Ekleme: Uyumluluk bölümünde 2.30 yenilikleri yayınlanmış. Maalesef 1.31 uyumlu olacak :frowning: :rage:

Promods’u Rusmapla birlikte kullanan var mı? Birkaç sorum olacakta

Azda olsa kullanmışlığım var yardımcı olabilirim belki

1 Beğeni

1.32 gelecek halen 1.31 için yakında diyorlar, şaka gibi. 1.32’de Almanya’nın yenileceği aylardır belli. O zaman ona göre hazırlar insan. Gerekirse bazı yenilikleri devre dışı bırakıp Temmuz’da çıkarabilirlerdi ya da dediğim gibi betada biraz uğraşsalar belki de 1.32 çıkışına yetişecekti. Haritalarının kalitesine lafım yok ancak planlama konusunda maalesef başarısız buluyorum.

nerden okuyosun bılmıyorum da promods.net de 1.31 yanı promods v227 mayısta yayınlandı hepımız de kullandık o senın ana sayfada gordugun 1.31 mayıs mesajı…

forumda 2.30 yakında gelecek yazmıslar net tarıh yok cunku cok degısıklık varmıs yetıstıreceklermıs beta bıtımıne

1 Beğeni

https://www.promods.net/compat.php

Burada yeni sürüm bilgileri var.

yanı onu bende gormustum ama yanlıs yazıldıgını ılk sanmıstım ama sonra forumda edıtorlerın yazılarında almanya yuzunden 1 ay 1.32 ıcın gecıkecek demıslerdı azever forumda bır sayfada gormustum suan baktım bulamadım beta sonuna yetısebılecegını soylemısler yanı 1.31 ıcın cıkacagını sanmam cunku kısısel dorseden kolay kolay gerıye dusmez kımse ama olursa kotu olur tabı :smiley: ınsallah dedıklerı gıbı beta sonuna yetısır gercı gelmesede yıne onun gelmesını beklerım:)

promods wot işleri desteklemiyormu ? wot işleri yapamıyorum

ana harita ile uyumlu ( aynı) yeerlerde oluyor diye biliyorum

1 Beğeni

Ekşisözlükte birisi paylaşmış bu resmi. Türkiye tabelası dikkat çektiği için paylaşayım dedim. bir kaç sürüme Türkiye’yi de göreceğiz herhalde

5 Beğeni

Yav bu promods’un son versiyonunu indireceğim ama belgelerim ets2 modlar kısmındaki dosyaları silmeli miyim yoksa indirdiğim dosyaları üzerine direk eklesem olur mu

sılmelısınız cunku ısımlerı aynı degıl promodos def de dahıl hepsını sılıp ındırdıklerınızı atın ıcıne

bencede hepsini silip öyle at onur. garanti olsun.

1 Beğeni

Öyle yapacağım indiriyorum sıfırdan bitmek üzere

İspanya’ya yeni eklenen yollar da güzel olmuş. Performans sorunu yine var elbette ancak İspanya’ya eskiden eklenen yerlere göre daha az. Bir de bu modda ülkeler arası sınırlarda radarda ülke bayraklarının görünmesi, şehirlere kaç km kaldığını gösteren tabelalar çok iyi. :smiley:

2 Beğeni

tabı kesın cozum olacak demıyorum ama denemenızde fayda var profılı sıldım derken bır profiles klasoru var bırde profiles (1.3x.xx) surum numaralı klasorler var bunların hepsını baska bır yere alın yada sılın hatta mod klasorunude yedegını alıp ets2 klasorunu komple sılın ve oyun butunlugunu dogrulayıp sonra oyunda yenı bır profıl acıp oyuna gırın ve bır teslımat yapın bır sıkıntı sorun yoksa sonra tekrar cıkıp mod klasorune harıtayı atıp sırasını dogru yapıp mod manager de oyuna tekrar oyle bır gırıp deneyın ama baska mod aktıf etmeyın ondada sıkıntı yok oyuna gırıyorsanız kendı modlarınızı oyle aktıf edersenız daha saglıklı olur

1 Beğeni

Londra bölgesi güzel olmuş. Gerçekte olduğu gibi ayırmışlar. Yeni yol yapıları da var. Aşağı yukarı yeni sürümde yenilenen her şeyi gördüm.

3 Beğeni