ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

hizliresim üzerinden fotoğraf paylaşmayalım siteye yükleyebilirsin :slight_smile:

Tamamdır bir dahaki sefere siteye yüklerim :slight_smile:

5 Beğeni

Yeni yollarmı buralar acaba

4 Beğeni

Ek bir harita modu yoksa evet oralar yeni yerler olacak zaten ara sıra görseller paylaşılıyor

ProMods 2.30 da Turkey olacakmı

Hayır öyle bir açıklama yapılmadı ( Ihtimal yok 2.30 da olmasının)

bende görmüştüm facebookta kıbrıs çalışmalarıyla ilgili resimleri demek ki yapmışlar sonraki promods sürümünde göreceğiz. bi de moldova çalışmaları vardı galiba. promods ekibi güzel çalışıyor. yolları onlar kadar gerçekçi yapan yoktur sanırım ince eleyip sık dokuyorlar

Clumsy adlı yayıncı Promods un yeni sürümünü tanıtan kısa bir video paylaşmış…

1 Beğeni

videolara link vermeyelim burada görüntülensin her defasında düzenlemek zorunda kalıyorum :slight_smile:

1 Beğeni

düzeltme için teşekkürler nasıl yapıldığını bilmediğim için böyle paylaştım :slight_smile:

tek satırda video linkini bırak yukarısında veya aşağısında yazmaya devam et

1 Beğeni

Yeni yerler güzele benziyor

bana da öyle geliyor. çıksın indirip yeni yerlerde sefer atacağım

Arkadaşlar merak ettiğim bir sorum var bu promods örneğin scandinavia dlc gibi harita dlclerini değiştiriyor mu?

Going East’te ciddi bir değişim var.
İskandinavya’da Danimarka’da ve Oslo’nun kuzeyinde yeni şehirler var, çoğu kısım orijinalliğini koruyor. Fransa’da İspanya bağlantısı hariç ciddi değişim/ekleme yok, sadece ortalarda ek olarak Orléans var. İtalya’da DLC bölgesinde bir fark yok, eski kuzey kısımda bazı farklar var.

1 Beğeni

promods 1.32 ye güncellendi mi ?

Hayır henüz değil

1 Beğeni

Tüm sürüm bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

https://www.promods.net/compat.php

1 Beğeni

2.30 Sürümünü ilk olarak 1.31 sürümüne çıkartıp daha sonra 1.32 için güncelleyeceklerini söylüyorlar. 1.32 için birazcık daha vakit ayırmaları gerekecekmiş Almanya’nın yeniden yapıldığını bölgeleri ayarlayacaklar sanırım

1 Beğeni