ETS2 - ProMods - Ana Konu

Doğru bizi zorlamıyorlar. parasını sonuna kadar hak ediyor. Benim ona sözüm yok zaten. Dediğin gibi para isteseler daha iyi olurdu.

Hocam bende paypal olmadığı için alamıyorum. Hem sitesi çok karışık geliyor bana. Kaç kere baktıysam göremedim. Birkaç mod paylaşan hem siteler hemde YouTube kanalları paylaşıyor modu. Denk gelince indiriyorum hocam.

düzeldi teşekkürler

Moldova’ya ait görüntüler…

Bu promodsdaki npclerin normal oyundan farklı bir yapay zekası mı var?. Çok kaza yapmaya başladım ve kazaların hepsinde de 7/7 yapay zeka suçlu. Normal oyunda hiç kaza yapmazdım.

Arkadaşlar bu Promodsu var olan profilim ile mi oynayayım yoksa yeni bir profil mi açayım çünkü modu iptal ettiğimde var olan profilime zarar verir mi teşekkürler.

Yapan var ama ne olur olmaz farklı profilde oynamak daha mantıklı

ben ana profilde oynuyorum sıkıntı olmuyor multiplayer da giriyorum ama yapacak bir şey yok
sıkıntılı modlar kullanmadıkça zarar gelmez eskiden o ayrım vardı ama artık yok

Kardeş bence de farklı bir profil aç.

İkisinede dene tarafını seç.
(yeni profil / varolan profil( modu kaldirinca zarar mi dene)

Ben bütün harita modlarını tek profile kurup oynuyorum bir sıkıntı yaşamadım

Promodsda sadece belli sehirlerde eger kayit etmissen oyunu suan aklimda degil malesef sehirler onlarda promods degisiklik yaptigi icin baslangicta cokme meydana geliyor onun cozumu de promods kurmadan once araci buyuk sehirlerden birinde kayit edip sonra promdos kurup devam etmen…

İngiltere bi ayrı güzel oluyor :+1:

hakikaten İngiltere yollarını çok güzel yapmışlar. Yakın zamanda ingilterede seferlere başlayacağım. bütün yollar çok güzel ya

Yaz başından beri tek beklediğim promodsun yeni güncellemesi. Çıksa da oynasak artık

2.30 güncellemesi 1.32 de gelir mi acaba

Gelir niye gelmesinki uzun surer 2 3 hafta falan her gelen guncellemede promods guncelleniyor zaten

Güncelleniyor o tamam da 2.30 da yeni yerler gelicek o yüzden

Sanirim ingiltere yenilencegimi duydum yanlış hatirlamiyorsam

Onu duymadım ama Bulgaristan gelcek birde oralarda olan bir şeyler daha