ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Moldova’ya ait görüntüler…

2 Beğeni

Bu promodsdaki npclerin normal oyundan farklı bir yapay zekası mı var?. Çok kaza yapmaya başladım ve kazaların hepsinde de 7/7 yapay zeka suçlu. Normal oyunda hiç kaza yapmazdım.

Arkadaşlar bu Promodsu var olan profilim ile mi oynayayım yoksa yeni bir profil mi açayım çünkü modu iptal ettiğimde var olan profilime zarar verir mi teşekkürler.

Yapan var ama ne olur olmaz farklı profilde oynamak daha mantıklı

1 Beğeni

ben ana profilde oynuyorum sıkıntı olmuyor multiplayer da giriyorum ama yapacak bir şey yok
sıkıntılı modlar kullanmadıkça zarar gelmez eskiden o ayrım vardı ama artık yok

1 Beğeni

Kardeş bence de farklı bir profil aç.

1 Beğeni

İkisinede dene tarafını seç.
(yeni profil / varolan profil( modu kaldirinca zarar mi dene)

1 Beğeni

Ben bütün harita modlarını tek profile kurup oynuyorum bir sıkıntı yaşamadım

1 Beğeni

Promodsda sadece belli sehirlerde eger kayit etmissen oyunu suan aklimda degil malesef sehirler onlarda promods degisiklik yaptigi icin baslangicta cokme meydana geliyor onun cozumu de promods kurmadan once araci buyuk sehirlerden birinde kayit edip sonra promdos kurup devam etmen…

1 Beğeni

İngiltere bi ayrı güzel oluyor :+1:

4 Beğeni

hakikaten İngiltere yollarını çok güzel yapmışlar. Yakın zamanda ingilterede seferlere başlayacağım. bütün yollar çok güzel ya

Yaz başından beri tek beklediğim promodsun yeni güncellemesi. Çıksa da oynasak artık

2.30 güncellemesi 1.32 de gelir mi acaba

Gelir niye gelmesinki uzun surer 2 3 hafta falan her gelen guncellemede promods guncelleniyor zaten

Güncelleniyor o tamam da 2.30 da yeni yerler gelicek o yüzden

Sanirim ingiltere yenilencegimi duydum yanlış hatirlamiyorsam

Onu duymadım ama Bulgaristan gelcek birde oralarda olan bir şeyler daha

Merhabalar siz nasıl indirip yüklediniz acaba tek tek part dosyları indiriyorum ilk iki dosya 7zip ile açılıyor diğer dosyalara bozuk hatası alıyorum Tek link seçeneğinden para ile satınmı aldınız acaba. Ordada paypal istiyor farklı bir ülke seçip satın alabilirmiyim üyelik açmadan sıkıntı olurmu acaba :slight_smile:

Pro mods üye olman lazım ben part part indiriyorum bir sıkıntı yaşamadım ama sizin internet saniyelik bile olsa koparsa bozuk hatası alırsın

T Range ile ProMods yolları :smiley: