ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Hocam tam tersine çok kolay yoluda var.

aslında indirmekten çok site teker teker indiirmeye çalıssamda 1-2 saat her indirmee blok koyuyor. :confused:

Tek link ister misin?

valla iyi olur mümkünse

@HasanOfke abi izin verirsen burdan tek link paylaşabilirim.

2.30 sürümü ile ilgili güncel bir bilgi var mı? Pek takip edemedim bu aralar promodsu bi ara haziran sonu diyorlardı.

Mayis ayında gelecek olan güncelleme haziran ayına sarkmıştı sanırım… şu an bir bilgi göremiyorum :neutral_face:

1 Beğeni

Bence şimdi Baltık DLC’sini bekliyorlardır.

Baltık için daha çok var ondan önce çıkar. Bekleyelim bakalım

yanılmıyorsam promods a Kıbrıs ı da ekleyeceklerdi

Ana harita da yenilenince Promods’a pek gerek kalmayacaktır diye düşünüyorum. Promods’tan vazgeçemeyen ben bile İtalya ile birlikte Promods’u unuttum sayılır. Ayrıca harici sözleşme almaya alıştım, hem daha geniş yük yelpazesi var hem de çevrimiçi profile kaydoluyor. Promods’ta harita değiştiği için harici alsak da tamamlayamıyoruz maalesef.

1 Beğeni

Her sürüm için bir defa ödüyorsun hepsini kapsamıyor.

1 Beğeni

promodsu aktif edince yükleme ekranında oyun kapanıyor sebebini bilen varsa yardımcı olabilir misiniz? teşekkürler

Sıralamasını doğru yaptığına emin ol birde giriş ekranında fare veya klavye ile herhangi bir yere basma .

3 Beğeni

Bende Paypal olmadığı için satın alamıyorum. YouTube’ta ücretsiz tek link veren kanallar var. Ben ordan indiriyorum.

şimdi bunu söyledin cezayı yersin. promods izin vermiyor başka sitelerden indirmesini kendi promods sitesinden indirin diyip duruyo. başka sitelerden tek link indirip bilgisayarını virüs kaptırma

Kimse 1 dolar verdin diye ömür boyu kolaylık sağlamaz. :slight_smile: Zaten zorunlu da değil. Sen bağış yapmış oluyorsun onlar da sana kolaylık sağlamış oluyor.

2 Beğeni

Arkadaslar birazcik mantikli olun adamlar emek veriyor ve guzel seyler yspyorlar ucretsiz zaten sunarak alcak gonullu davraniyorlar sana ama tek link icin kusura bakmayin ama cebinizden uc kurus ciksin bence komple ucretli olsun o zaman degeri anlasilir…

1 Beğeni

Hocam bende paypal olmadığı için alamıyorum. Hem sitesi çok karışık geliyor bana. Kaç kere baktıysam göremedim. Birkaç mod paylaşan hem siteler hemde YouTube kanalları paylaşıyor modu. Denk gelince indiriyorum hocam.

düzeldi teşekkürler