ETS2 - ProMods - Ana Konu

Daha hızlı yüklenmesi için bir fix vardı onu kullanınca birazda olsa fayda sağlıyordu

Aynen eski save dosyasından bir uzantıyı alıp yeni save dosyasına atınca çözülüyordu öyle hatırlıyorum

Birde PC çok iyi değilse çok bekliyor iyiyse biraz PC ninde payı yuksek

Sizce 1.31 sürümüne uyarlanınca rastgele trafik olayları promods haritasında da gerçekleşir mi?

Yetiştirmezler , bir sonraki sürüme sarkar.

harita çok büyük olduğunda uğraştıracaktır belki ilerki zamanlardaki sürümlerde gelebilir belki kendi yaptıkları şeylerde gelebilir kendi başına bir oyun zaten promodsa belli olmaz :smiley:

Büyük ihtimal bir çok kişi promods güncellemesini bekliyordur.
2.27 güncellemesi üzerinde çalıştıklarını belirttiler !

İndirmesi çok sıkıntılı ya…:roll_eyes:

Gülü seven dikenine katlanır. :rose:

2.4 güncellemesi(2.27 bekliyorduk ama daha büyük bir güncelleme gelecek) bu ay gelmeyecek ! Bir sonraki aya sarkacakmış.

Uyumlu sürüm gelsin de zaten ufak tefek düzeltmeler olur, bir süre idare ederiz. İtalya DLC’sini geçen gün indirimde aldım. Tam zamanında almışım, hem ProMods güncellenmedi henüz hem de etkinlik başladı. :smiley:

Promods 2.27 (1.31x ile uyumlu) sürümü çıktı!
https://www.promods.net/index.php sitesinden indirebilirsiniz

Geçici sürümü çıkardılar o zaman :smiley:

Detaylara tam bakmadım direk yükleniyorum :smiley:

Promods 2.27 (1.31x sürümüne uyumlu) sürümünde rastgele trafik olayları aktif gözüküyor :smile: İşte şimdi her şey tamam!

sadece ana harita mi yoksa sonradan eklenen yerlerde de mevcut mu ?

Ona tam emin olamadım ama sanırım sonradan olan kısmında bu rastladığım olaylar

büyük guncellemeyı hazıran sonu gıbı yapacaklar sanırım twıtter’dan oyle yazdıydı promods

Promods 1.31 sürümüne çıktıktan sonra açılmaları hızlanmış gibi geldi bana. Rusmap i de ekledim hızlı açılıyor aşırı bekletmiyor. Eğer denemek isteyen varsa yükleyip denesin.

Harbiden indirmek çileye biniyor. Paybal mıdır ne zıkkımsa ülkemizde geçerli olsada boş işlerle uğraşmasak…