ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Sağolasın, bekliyorum :blush:

Başkan şimdi baktım da bende Yunanistan ve İtalya için feribotları iptal eden dosya var, eğer sende de varsa onu kaldır.

Bende öyle bir dosya yok, sadece promods haritasının indirdiğim dosyaları kurulu.

ProMods 2.40 ile gelecek olan yenilikler

YENİ ŞEHİRLER
Yunanistan; Dedeağaç, Kavala
Çek Cumhuriyeti; Olomouc
Birleşik Krallık; Hawes, Stornoway, Tarbert
Finlandiya; Kittila
Macaristan; Vasarosnameny
Sırbistan; Leskovac, Vranje
Rusyaa; Gusev
İsveç; Ljugarn, Visby
Hırvatistan; Ploce
Kuzey Makedonya; Prilep
Slovakya; Trnava

YENİDEN İNŞA EDİLEN ŞEHİRLER
İngiltere; Felixstowe, Chelmsford
Almanya; Flensburg, Burg auf Fehmarn
Macaristan; Debrecen
Polonya; Cieszyn, Grudziadz

Diğer gelişmeler;
Beyond the Baltic Sea DLC’si ile entegre olmuş. Finlandiya normal DLC’yi içerirken bir de geri kalan kuzey kısmında ProMods şehirlerini içerecek.
Almanya otobanları da yeniden düzenlenmiş. Çek Cumhuriyetinde de büyük yenilikler varmış.
Haritada genel bir bakım yapılıyormuş. Eski teknikle inşa edilen yerler düzeltiliyormuş.

Ne zaman çıkacak?
Nisan sonunda çıkması bekleniyor.

8 Beğeni

Türkiye’de bi gelemedi gitti! Yıllardır bekle bekle…

2 sene sonra gelir belki

Kavala panoramik görüntü

Fazla bir ekleme olmamış görünüyor. Daha önceki seneler hep Ağustos’ta ya da Eylül’de ciddi eklemeler olurdu, belki bu sefer de öyle olur. Bu güncelleme daha çok birleştirme ve elden geçirme olmuş. Baltık birleştirmesi olmadığından bir süredir ProMods’tan uzaktım, bu sefer geri dönebilirim. Profil adım bile ProMods, Haziran 2016’da sırf ProMods için sıfırdan açmıştım :smiley:

Yeni gelen Yunanistan yollarından, gerçek hayatta 4 kez geçtim. Doğayı gerçekten benzetmişler. Dinlenme yerleri, gerçekte olan yerler. Gişeler benziyor. Tabelalar üzerinde çalışılması lazım. Otobanı çok güzel benzetmişler. Hatta bazı yerler gerçekle 1:1 olmuş. Şu an ProMods ekibinin Yunanistan’da geldiği yer, gerçek hayatta 8 kilometre (İpsala Sınır Kapısı’na). Bir dahaki güncellemede İnşallah sınır kapısını gerçeğe göre yaparlar. Ve Türkiye otobanlarını gerçeğe yakın bir şekilde yaparlar.

1 Beğeni

Promods’un 2.40 sürümü çıktı!
İndirmek için:
https://promods.net/

3 Beğeni

haydi bakalım :smiley: indirelim

4 Beğeni
4 Beğeni

Kıbrıs sınırı da güzel olmuş, camiyi koymayı ihmal etmemişler.

1 Beğeni

En sonunda Türkiye yolunu gösteriyorlar. :grin::grin:

4 Beğeni

Videonun Türkiye tabelasıyla sonlanması bana göre çok açık ve nettir ki bir sonraki genişlemenin Türkiye’ye doğru olacağına. :wink:

1 Beğeni

Acaba Anadolu tarafınıda yaparlarmı, Kıbrıs’ı yaptılar.

D:

1 Beğeni

keşke şu haritayı multide oynayabilsek ne efsane olur var ya.

1 Beğeni

Promods 1.35 sürümüne ne zaman uyarlanacak bilen var mı?