ETS2 - ProMods - Ana Konu

Teşekkürler sağolasın aksam bide oyle deneyeyim

public beta açık beta oluyor zaten onda sıkıntı olabilir sen dediğimi seç olursa haber verirsin

Gençler yeni ProMods sürümü ne zaman çıkacak bilen var mı?

olmadı malesef oyundan atıyo hata vermeden. Olsun 1.34 güncellemesini denerim zaten yeni Mansız oynamakta istemiyodum

normalde atmaması lazım ama bilemedim. neyse bekleyin yakın zamanda çıkar 1.34 sürümü zaten. bende bekliyordum 1.34 sürümünü. belki haritada değişiklik yaparlar.

promods indirirken def dosyası oluşturman lazım onu ayarladın mı indirdin mi

ve mod managerde sıralama düzgün olması lazım
sıralama şu şekilde olacak

• promods definition package
  • promods map package
  • promods media package
  • promods models package 1
  • promods models package 2
  • promods models package 3
  • promods assets package

ETS 2 1.34 uyumlu ProMods 2.33 yayınlandı. Herhangi bir gelişme yok, önceki sürümle aynı deniyor. Yani Baltık DLC’si bu sürümde de henüz ProMods ile entegre çalışmıyor dolayısıyla gerekli değil.

https://www.promods.net/compat.php

ETS 2’nin ProMods Haritası 1.34 Güncellemesine Uyarlandı

günlerdir limit uyarısı alıyorum indirmiyor bilgisi olan var mı

Bende 3 günde zor zahmet indirebildim . Fena kota koymuşlar . Kaç yıldır ilk defa bu kadar zahmet çektim . Modeme reset falan hikaye hiç uğraşma , balıma geldide son 2 part’ı ard arda indirebildim :+1:

Ben hiç indiremedim daha

Bağîsta bulunun tek part indirin bu kadar emek yapilmis 5 6 lira bir sey degil hakediyorlar

Oyle yaptım

Ben promodsun bütün partlarını tek seferde indiriyorum 7 tane birden siz nasıl 2’şer 2’şer indiriyorsunuz

Bize özel bir kısıtlama yapıyorlar. Bu durumda haklı olarak VPN ile indirebilirsiniz. Diğer ülkelerde de kısıt var ancak hatırladığım kadarıyla onlarda aynı anda 3 parça iken bizde sadece 1 parça :rage: Paralı, parasız sizin tercihinize kalmış ona bir lafım yok zaten benim kızdığım şey ayrım yapılması. Hatırlarsanız uzun bir süre de Türkiye’den siteye girişte kontrol vardı, yakın bir zamanda kaldırıldı.

türklerin her şeyi su istimal ettiği için olabilirmi acaba
her şeyde bedavacıyız en çok laf edende bizim millet onun için çok hor görmemek lazım kızmaya gerek yok tavır koyacaksan da onlara indirip kullanmazsınız boykot edersın olur biter
bir şeye kızmadan önce tarafsız bakmak lazım dışardan…

Öğrenmem gerekwn birşey var promods güncellenince bir önceki sürümlerden save ile devam edebiliyomuyuz yoksa güncelleme gelincr çöp mü oluyor

Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Hayır ,kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

eğerki aracın promodsun değiştirdiği yada eklediği şehirlerden birindeyse o anda güncellince bulamadıgından dolayı oyun çöküyor o hatayı da o sürüme dönüp aracı standart harıtada bir yere çekip kaydedip oyunu öyle güncellersen promods olmasada save ile devam edersin

Tavsiyem Berline gidip bi kayıt etmen. Eğer ki güncellemeden sonra oyun çökerse aldığın kayıttan tekrar dahil olursun kaydın ismini promods yapmayı unutma.