ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Bunun nedeni nedir acaba

bunu bilmeyecek ne var en son gelen 1.34 mü ne güncellemesi işte…

Güncelleme gelmedi mi buna

sen ne zaman indirdin ki promods u ben pek takip etmiyorum. ama ets2 daha bilmem kaç gün oldu, ama promods için düzenleme yapıldımı bilmem… ki yapılsa burdan yeni versiyon diye yazarlada…genelde bildiğim kadar 1 hafta sürebiliyordu gibi güncellemeleri

Yeni indirdim

2.32 1.33 icin kullanmak istiyorsaniz oyunu 1.33 surume cekin o zaman sorun olmaz 1.34 icin daha gelmedi promods

Paypal’ın hükümetler tarafından engellendiği ülkeler için çözümleri olmadığını belirttiler. Ancak ortakları PayLoadz’ın 2019’da belirli bir süre için yeni alternatif ödeme yöntemleri ekleyebileceğini de belirtmişler.

https://blog.promods.net/2019/01/changes-in-the-download-methods/

2 Beğeni

paypal icin dns yeterli :slight_smile: odeme icin ama para cekme olayini tabi bilemem

1 Beğeni

Teşekkürler. Dns ile denerim beceremezsem alternatif ödeme yöntemini beklerim artık. İnterneti yavaş adam içinde, hızlı adam içinde zulüm promods’u indirmek. Bağış yapıp indireyim dedim orada da paypal sorunsalı çıktı karşıma. Neyse tekrar teşekkür ederim desteğiniz için. :hugs:

2 Beğeni

aklıma geldi şimdi ona bir bak istersen bir ara bir yöntem göstermiştim ben hala aynı e postayı kullanıp yapıyorum burda yazdıklarım dısında vpn den amerika hollanda falan seçip giriyorum adresi sallıyorum ödemeyi bankmatik kartımla ben yapıyorum her seferınde bu şekil kullan istersen

3 Beğeni

Çok sağol süper oldu bu. Bir kere deneyimleme fırsatım olmuştu ama baya bir zor inince kullanmaktan vazgeçmiştim. Geçenlerde bir video gördüm Türk bir Youtube içerik üreticisi promods da olan Fransa Pau civarlarında dolanıyordu. Dedim bunu indirmeliyim ve buralarda kullanmalıyım. :joy:

1 Beğeni

1.33ün 3 sürümü görünüyo hangisini güncellemem gerekiyor public beta mı

1 Beğeni

temporary _1_33-1.33.x for incompatible mods olması lazım.

1 Beğeni

Teşekkürler sağolasın aksam bide oyle deneyeyim

1 Beğeni

public beta açık beta oluyor zaten onda sıkıntı olabilir sen dediğimi seç olursa haber verirsin

1 Beğeni

Gençler yeni ProMods sürümü ne zaman çıkacak bilen var mı?

olmadı malesef oyundan atıyo hata vermeden. Olsun 1.34 güncellemesini denerim zaten yeni Mansız oynamakta istemiyodum

1 Beğeni

normalde atmaması lazım ama bilemedim. neyse bekleyin yakın zamanda çıkar 1.34 sürümü zaten. bende bekliyordum 1.34 sürümünü. belki haritada değişiklik yaparlar.

1 Beğeni

promods indirirken def dosyası oluşturman lazım onu ayarladın mı indirdin mi

ve mod managerde sıralama düzgün olması lazım
sıralama şu şekilde olacak

• promods definition package
  • promods map package
  • promods media package
  • promods models package 1
  • promods models package 2
  • promods models package 3
  • promods assets package
4 Beğeni

ETS 2 1.34 uyumlu ProMods 2.33 yayınlandı. Herhangi bir gelişme yok, önceki sürümle aynı deniyor. Yani Baltık DLC’si bu sürümde de henüz ProMods ile entegre çalışmıyor dolayısıyla gerekli değil.

https://www.promods.net/compat.php

1 Beğeni