ETS2 - Mercedes-Benz Travego SE 15-17 SHD - Heavy Vehicles Turkey

travego gelecek demi abi bu sene

1 Beğeni

Yüzümüz ortaya çıkıyor… w/ @yagizbakirci

31 Beğeni

Dış %97 w/ @yagizbakirci

34 Beğeni

ne zaman çıkacak bu model şeker tadında olmuş emeğinize sağlık

mod bitince :slight_smile:

5 Beğeni

:face_with_raised_eyebrow:

31 Beğeni

Nezaman çıkar bu mod acaba

Dostum diğer projelerde olduğu gibi net bir tarih veremiyoruz. Modun yanı sıra herkesin bir “reel” hayatı olduğundan dolayı vakit ayırdıkça yapılıyor. 25 günde biten araçların hali ortada…

6 Beğeni

Harbiden de öyle, Bir tane ekip var Travego yapmışlar akıllara zarar. Ön cam da arkadaki arabanın yansımasını görüyoruz.(SADECE ÖN CAM DEĞİL OTOBÜSÜN HER TARAFI YANSIMA) Geç olsun güç olmasın. Hem ne demişler Güzel olsun gerekirse uzun zaman bekleriz.

Örnek;

3 Beğeni

5 Parmağın 5’i de bir olmuyor, olmaz da. Herkesin kapasitesi farklı. Bundan dolayı karşılaştırmak doğru olmaz :pray:

5 Beğeni

Yorumu kaldırmanı rica ediyorum başka modlarla kıyaslamazsak daha iyi olur :slight_smile:

1 Beğeni

Tozlu raflardan çıkan dökümanlarımızdan ufak kesitler;

2006

2012

2015 Special Edition

12 Beğeni

İnterior çizim aşamasındayken aracın fiziği, ağırlığı, motor ve şanzıman değerleri Mercedes’in vermiş olduğu fabrika verileriyle birebir yapıldı. Standart sürüşte araç 90-120km arası gidiyor. Ağırlığı hissedeceksiniz :smiley:

29 Beğeni

elinize emeğinize sağlık. diğer araç 15shd mi ? gercekden encok merak ettiklerimden biri de interior cok tesekkür ederim en sonunda adam akıllı travego geliyor

travegoda ventilde olacakmı reis

Ben düşüncemi, eleştirimi söyledim dostum. Bunda yanlış bir şey yok.

Bu aracı ve 417 yi merakla bekliyorumm:)

Beklemede kal :wink:

1 Beğeni

Evet, şart

1 Beğeni

Yanlış bir durum var. Burada belirtmen ve yorum kirliliği.

1 Beğeni