ETS 2'de Türkiye ile sıfırdan başlıyoruz! Yeni profiller

Türkiye’nin Trakya kısmının gelmesi ile birlikte artık resmi olarak ETS 2’de kendi ülkemizde oynayabiliyoruz. Avrupa ülkelerinde açılan eski oyun profillerimizi bırakıp sıfırdan daha iyi bir deneyim için Trakya’da yeni profil oluşturmalıyız.

Edirne, Tekirdağ ve İstanbul şehirlerinden birini seçip önce Trakya içinde sonra da Romanya, Bulgaristan’a iş yapmaya başlayabiliriz.
Türkiye’nin eklenmesi ile birlikte roleplay gücü artacaktır.

ve yeni profil

Road to the Black Sea DLC’si 5 Aralık 2019 Perşembe günü çıktı.

Yeni profil açacak kişilerin deneyimlerini bu başlığa aktarmalarını bekliyoruz.

23 Beğeni

Keşke ana garaj değiştirme seçeneği olsa ya, benim Limoges’te ilk garajım ama merkez olarak orası kalcak, üzücü.

1 Beğeni

Şöförler ekranından kendini istediğin garaja atarsan sanırım ana garaj orası oluyor :smiley:

3 Beğeni

Bende sıfırdan başlayacağım :smiley:

Öyle bir seçenek mevcut. Garaj yöneticisinden Şoförlere gelin kendinizi bulun oradan gönder tuşuna basın haritadan istediğiniz garaja gidin ve uyarıya evet deyin gittiğiniz garaj artık sizin ana garajınız olacak.

1 Beğeni

Başladık bile :smiley:

Bende sıfır profille baslicam yeni dlcye birkaç sorum var. Sıfır profil açınca seviye kiliti oluyor çekici modifiyesi için bu kilidi kaldirabilecegim bir ayar yada mod varmı bildiginiz

Steam Atölye’de bunun için modlar var.

Ben akşama doğru eğer bir aksilik çıkmazsa F-MAX ile sıfırdan başlıyorum. Tabii başlangıçta seçeceğim sonra alamam. Ekonomi modu da kurabilirim ama o zaman çekilmez olacaktır. gelir faktörü zaten çok az maksat yeniden keşfetmek :smiley: dün denemiştim zaten tadı başka oluyor

sıfır profil açtım promods profili hariç onu sildim. sıfır profilde Romanya’dan başladım Türkiye’ye geçtim. güzel bir profil oldu

1 Beğeni

Tavsiye edebileceginiz ekonomi modu varmı

@Keles78 klaas economy modu var ama kullanamıyoruz çünkü yeni para birimleri ile uyumsuz kurduğumuz türk lirası gidiyor güncellenir herhalde başka ekonomi modları da var ama şimdilik normal hali ile g_income_factor 0.4 falan yaparak idare edeceğim

1 Beğeni

Ben g income factor 0.1 yapıyorum hiç birsey değişmiyor yanlismi yapıyorum acaba nasıl yapcagimi açıklayabilir misiniz belgelerim den Steam profile giriyom ordaki configden degistiriyom olmuyor

Ben bu g income factor değiştirmeyi halen yapamadim degistiriyom parametreyi ama oyunda hicbirsey değişmiyor iş gelirleri yine aynı kalıyor varmı bunu anlatabilecek yardımcı olabilecek birisi

Zor oldu ama işimizi hallettik. Tesilimatı tamamladım kredi cekip kendi araçımı alacağım artık yavaş yavaş.

1 Beğeni

Zoru başarmak herzaman iyidir. Edireneden :smiley: