ETS 2 Yeni̇ Türki̇ye Hari̇ta Modu

Trafikte Logolu otobüslerin dolaşması gibi Mod ekleme düşünceniz var mı? Galiba Haulin de bir ara vardı otobüs modlarında.

Trafikte bir tek otobüs olarak Neoplan Tourliner var logosuz. Başka otobüs yok Mod olarak eklenebilir yani. Ai traffic pack adı altında Hani Firma logolu Travego Olabilir Cityliner, Lions Coach, Setra vs. vs.

2 Beğeni

zaten bu yönde çalışmamız vardı ama bazı düşük ve orta sistemlerde performans kaybı olmaması için bunu yapmıyoruz , sizler trafik paketleri indirip oynayabilirsiniz sanırım türk frimalı trafik paketi vardı otobüs.

3 Beğeni

Baktım eski sürüm onlar. Eğer hâlâ yapma düşünceniz varsa, sistemi iyi olan haricî mod olarak indirebilir.

3 Beğeni

Jazzycat sürekli güncelliyor. Aslında şuanlık onu kullanabilirsiniz bende kullanıyorum.

2 Beğeni

1.4 ne zaman baslayacak yapıma

1 Beğeni

Dostum link var mı ? Türk fırmalarının olduğu bir otobüs trafik paketi modu.

1 Beğeni

Bus Traffic Pack by Jazzycat v15.8 | ETS2 mods ets2lt de en güncel bu var. İçinde türk firmaları da var yolda Fındıkkale, Metro, Özkaymak, Kamil Koç, Anadolu vs. vs. görebiliyorsun hocam.

1 Beğeni

umutcan bey 1,3 versiyonu indirdim fakat zonguldak’ta oyunda fps düşüp oyundan atıyor acaba bunun sebebi nedir ?

sürekli atıyor ise sistemiziniz yetersiz kalıyor olabilir , arada atıyorsa bir problem oluşmuş olabilir.

yooo sistemim yeterli iki kez peş peşe attı şimdi birkez daha deneyeceğim

zonguldak 1.2 de vardı atma kasma hiç yoktu bende ekran kartı 1650 gt…

1 Beğeni

kontrollemi sağladım çarpmanızı sağlıyacak bir şey bulamadım, bildiriniz için teşekkürler.

2 Beğeni

benimde burayı geçince oyundan atıyor

3 Beğeni

farklı modlardan kaynaklı olabilir burdan atma bildiirimi ilk defa alıyoruz.

dogrudur hocam

1 Beğeni

v1.3 versiyonu güncelleme almıştır.

Güncelleme notları;
Genel olarak hata düzeltmeleri ve optimizasyon çalışmaları yapılmıştır.
Not: Lütfen bilgisiyarınızdaki dosyalarınızı silip tekrar indirmeniz gerekmektedir.
Modu İndir: Haritayı İndir – OyuncuyusBisMap-YKS

7 Beğeni

15 Beğeni

Bu kez 1.4 versiyon güneyden mi başlandı? Ne güzel. Emekleriniz her daim dert görmesin.

çok güzel gözüküyor ama 1.4 versiyonu için samsun ordu giresun bekliyoruz artık…
Hem güneyden hem kuzeydenmi ilerlenecek kısacası 1.4 hakkında biraz bilgi verirsen seviniriz…

Sadece paylaşımı olmayan başka bir çalışma için yapıldı konsept , paylaşımı olmayacak , ama ilerleyen vakitde ak deniz bölgesine gelince sıra , o zaman gelcek. Şu an ki rota karadenizden devam.

3 Beğeni