ETS 2 Yeni̇ Türki̇ye Hari̇ta Modu

9 Beğeni

bunu tr extended a uyarlamayı düşünüyo musun

öyle bir düşüncemiz yok

1 Beğeni

7 Beğeni
3 Beğeni

yav arkadaş şu otogarı gerçek yerine koymak çok mu zor

3 Beğeni
1 Beğeni

yapabiliyorsan çık yap

kolaysa sen yap kardeşim bu işler öyle kolay değil bence çokta güzel olmuş benzemiş

1 Beğeni

kardeşim gayette güzel olmuş ellerinize sağlık hakkını veriyosunuz işin

1 Beğeni

özür dilerim

1 Beğeni

yanlış anlaşıldım otogar birebir olmuş ama yeri olmamış diyorum doğma büyüme esenlerli olarak

1 Beğeni

Dürüst olmak gerekirse benzeyen tek yer giriş tarafındaki model olmuş. Gerçeğine uygun giderseniz daha uygun olur ve etrafa binlerce otobüs koymanızın gerçekçiliği yok sadece karışıklık. Ve bu karışıklığın esenlere benzeyen bir tarafı yok sadece renkli renkli otobüs topluluğu. İleride umarım gelişir. İmkan yok gibi bir olanak yok çünkü Bus simulator ultimate bile bunun üstesinden geldi.(Otogar modellemeleri olarak) (Umarım bu yorumumu yanlış anlamazsın sadece bir eleştiri emeğine sağlık :slight_smile: )

5 Beğeni

Katılıyorum ben otogarı bugün gördüm az bile yazmışsın otogar %20 benzemiş

1 Beğeni

Haritayı bugün deneyeceğim ancak malum firmayı görmekten gınalık geldi. Artık ne olduğu belirsiz de olmayan ispatlanmış otobüs firmalarının boyamalarından da tabelasından da nefret ediyorum. Bu faydasız firmanın reklamını yapmaya hiç gerek yok.

Gerçek olacak diye bir şey yok elbette sonuçta base_map.scs adı ile paylaşılan bir harita modundan bahsediyoruz. Otobüs terminali isteyenlere Esenler’i andıran bir yer hazırlanmış. Dahası için acele etmeden ilerlemek ve zaman gerekir. İstanbul’da bir şeyler eklemek tasarlamak bir noktadan sonra yapan kişiyi de bunaltabilir. Nereye dönsen yer yok! :smiley:

8 Beğeni

çok haklısın hasan abi

2 Beğeni

Dostum eline sağlık otobüs roleplay yapanlar için harika bir mod ama çok fps kaybı yaşatıyor bir çözümün var mı ?

Haritayı dün denedim. Asset kullanımını çözmüşsün güzel yerler yaratmaya çalışmışsın sonuçta temsili yapıldı ama ProMods ile kullanımda haritayı bozuyor. Diğer yaptığın yerlere gitmedim oraları daha mantıklı ama İstanbul içine böyle büyük şeyleri yerleştirmek çok zor. Otobüs kullananlar için büyük bir otobüs terminali iyi olmuş.
Bu ara otobüsler ve terminallar popüler ama altyapı olmadıkça hepsi havaya sıkılan kurşun gibi mod yapanları da daha ilerisine gitmek için engelliyor. Bence tek iyi yanı yapanların tecrübe kazanması artık bundan sonra daha kullanışlı ve herkes için daha kolay kurulan modlara yönelmek iyi olacaktır. Esenler clickbait bir iş ve insanların buna karnı tok.
Kurup denedikten sonra maalesef kaldırmak zorunda kalıyoruz.
Trakya DLC’sinden sonra bir sürü proje başladı, ilgi arttı, güzel oldu ama diğer ülkelere göre biz şu an tamamen ölçeklemenin sıkıntısını iliklerimize kadar yaşıyoruz ve bu da birilerinin planlı, düzgün bir şeyler yapmasını engelliyor. SCS boğazdan geçmeyip burada bırakmakla hem iyi yaptı hem kötü yaptı.

-Esenler yerine Alibeyköy cep otogarını İstoç ve ilerisine yapsan bence daha mantıklı olurdu. En azından orada modüler prefab kullanarak bir şeyleri birleştirir düzeni devasa bir şey için bozmazdın. Edirne-Tekirdağ-Alibeyköy-Dinlenme Tesisleri ile mod paketi olmuş olurdu.

7 Beğeni

güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık. daha iyilerini görmek dileğiyle :slightly_smiling_face:

13 Beğeni