ETS 2 - Yeni DAF XF, XG ve XG Plus

DAF markasının tamamen yeni nesil çekici modelleri XG, XF, 9 Haziran’da tanıtılmıştı. Özel iş birliği ile yeni DAF XG ve XG+ çekicisi ise ETS 2’ye ekleniyor. SCS Software ve DAF Trucks arasındaki bu harika iş birliği sayesinde ETS 2’de ilk kez bir çekicide mirror cam, hayalet göstergeler yer alıyor.

Yeni nesil DAF XF, XG ve XG Plus çekicileri sonunda tanıtıldı! İşte ilk bilgiler ve fotoğraflar…

SCS sinyali çakmıştır.

39 Beğeni

Lansmana yetişecek heralde

7 Beğeni

Umarım öyle bir güzellik olur.

6 Beğeni

Haydi hayırlı olsun herkese :stuck_out_tongue: :partying_face:

S-Way gelene kadar Daf’cıyım artık :smiley:

19 Beğeni

euro6 kullanıcısı olarak sonunda umutluyum bakalım inşallah araca da kanım kaynar hala tam ısınmış değilim :face_with_raised_eyebrow: :smile:

6 Beğeni

Ben zaten Daf severek kullanıyordum. Çok iyi be sonunda uzun bi zaman sonra yeni bi çekici.
:laughing:

3 Beğeni

sanırım aynalı, aynasız diye opsiyon olucak oyunda da :slightly_smiling_face: ilk aynasız tır daf olucak gibi duruyor oyunda inşallah daf gelene kadar arada boş bırakmazlar :smile:

7 Beğeni

ETS-ATS Tarihinin ilk hayalet göstergeli, aynasız tırı olucak :face_with_raised_eyebrow: :face_with_hand_over_mouth:

10 Beğeni

Neyse çok fazla konuşmayalım, zamanında @ENESS14’le birlikte 49X konusunu doldurmuştuk burayada aynısı olmasın :grinning:

6 Beğeni

Dolduralım ya yepis yeni tır geliyo. :smiley:

4 Beğeni

Bakalım yanında CF’de gelicek mi :relieved: @swanky

1 Beğeni

ben ilk olacağını sanmıyorum scs bu aralar çok sürpriz yapıyor ondan daftan önce başka birini görebiliriz sanırsam eylüldeydi lansman çok var daha :smile:

2 Beğeni

Yeni Daf’ın fotoğraflarını şöyle bırakalım :relieved:

Yeni Daf

Tahmini Konsept

10 Beğeni

Bana S-Way’imi versin Pavel Amcam başka bir isteğim yok, gerisi onların olsada olur :frowning_with_open_mouth:

4 Beğeni

Hadi bakalım hayırlısı :blush:

1 Beğeni

Lansman ne zaman?

3 Beğeni

Henüz tarih yok

3 Beğeni

Henüz resmi bir tarih yok diye biliyorum :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Teşekkürler.

3 Beğeni

bu olay güzel olmuş yerimizi aldık beklemedeyiz bakalım :slightly_smiling_face: