ETS 2 Yeni̇ Türki̇ye Hari̇ta Modu

Eline sağlık güzel olmuş :+1::+1:

16 Beğeni

18 Beğeni

15 Beğeni

Şu an sadece şehrin bir noktasına koymuşlar,tamamen israf.Hızlısın :smiley:

13 Beğeni

Süper sabırsızlıkla bekliyorum

1 Beğeni

Harika gerçekten

1 Beğeni

Yozgat da olup gu kavşagı bilen kaç kişi var acaba yakında oyunda olucak yozgatımız.

12 Beğeni

Neresi burası?

resimdeki gişe odayeri gişesi olarak geçiyor iskender kebap yazan yerde dortdivan tesisleri

2 Beğeni

14 Beğeni

Abi Otogarlı Yks Haritasının part 1 versiyonu yayınlanmayacak mı?

Bir sorun olmazsa Aralık’ta ilk sürümü paylaşcaklarmış

hızlı bir şekilde çalışıyoruz geçen hafta tum harita ekibi olarak hastalık geçirdik biraz 1 - 1.5 hafta biraz aksama yaşadık . şu an son hızla devam ediyoruz en yakın zamanda palaşım için hazır hale getirmeye çalışıyoruz . teşekkurler :pray:

7 Beğeni

Muazzam bir iş çıkacak gibi, @umutcan ve tüm ekibin ellerine sağlık. Ben de herkes gibi merakla bekliyorum.

Yalnız arkadaşlar bu son paylaşılan “Esenler – Alibeyköy – Çatalca – Tekirdağ – Edirne Otogarı” haritasında navigasyonla ilgili bir sorun yaşıyorum. Harita üstünde görünmesine rağmen Alibeyköy otogarına navigasyon çizilmiyor. Yol bir şekilde tabelalardan vs. bulunuyor ama rotaya eklemeye çalıştığımda mesafe, süre vs. hesaplayamıyor haliyle. Haritada mı bir sıkıntı var? Değilse modlarımı v.s. kontrol edeceğim çünkü.

haritadan kaynaklı evet olabiliyor böyle şeyler bende de var. esenlerden sonra alibeyköy yoluna çıkan yerlere (dönel kavşaktan sonraki yol) işaret koyarsanız o yola sokar sizi zaten sonrasında işarete gerek yok dümdüz bir yol sapmadan devam ediyorsunuz.

1 Beğeni

teşekkurler. evet o sorunu biliyorum yolda kopukluk var , şu an bu proje ile ugraştıgım için ona hiç vakit bile ayıramıyorum ilerleyen surumde belki duzeltebilirim.

4 Beğeni

Anladım hocam. Pek acil bir konu değil, bu proje daha önemli tabii ki. @ArdMehmet 'in de dediği gibi işaretlenebildiği yere kadar işaretliyorum, sonrası dümdüz ve tabelalar da var zaten. Benim modlardan kaynaklanıyorsa düzelteyim diye sormuştum. Kolay gelsin.

2 Beğeni

umutcan yozgat guzel olmus da ızmır de bu sekılde olacak mı

1 Beğeni