ETS 2 Yeni̇ Türki̇ye Hari̇ta Modu

ilk etapta hangi şehirler olacak acaba

hepsi var biz şehirleri ve yolları guncelleyerek gidiyoruz.

2 Beğeni

demek istediğim oydu aslında mesaj kirliliği yapmak istemiyorum güncellenen şehirleri sormak istemiştim

1 Beğeni

abı fotograf atacakmısın esenler otogar yenı halını

atıcam bir kaç duzenleme yapıyorum

13 Beğeni

esenler otogarı %70 bitti sayılır ust katı bitti alt katlar ve çevre duzeni kaldı girişler felan ölçegi olabildigince zorladık nerdeyse tum peronlar baya buyuk oldu zaten top dan goruntu de bıraktım anlarsınız umarım . yakında alt katlar ve çevresi de biticek daha detaylı duzgun görseller sizlere ulaşıcak . aynı anda birden fazla yeri yaptıgım için biraz yavaş ilerliyor, kuzey marmara otoyolu + esenler otogar + sakarya , biraz sureci yavaşlatıyor ama duzgun yapmaya çalışıyorum . bekleme de kalın iyi oyunlar size :pray:.

5 Beğeni

birde artık otogarlarımızda yolcu taşıma var. istediginiz otogardan yolcu alıp diger otogara yolcunuzu taşıyabiliyorsunuz . gerçek otogarlar + gerçege yakın şehirler + yolcu taşıyarak iş yapmak kulaga hoş geliyor evet hepsi var .

8 Beğeni

İlk sürümün çikmasına yayınlardan izlediğim kadarıyla çok az kaldi. Güzel harita olacak inşalah.

1 Beğeni

Peronlar çok güzel olmuş eline sağlık keşke bende model çizebilsem :slight_smile:

1 Beğeni

Bu çok iyi olmuş.Arjantinde Temsa sürmek zorunda kalmayacağım :smiley:

4 Beğeni

selamlar harita çok güzel gözüküyor eline emeğine sağlık bir sorum var istanbul-sakarya arası yol gerçekteki gibi mi otogardan otogara kuzey yoldan 3. köprü gidiş varya o şekilde mi

çalışmalarınız çok güzel ve takdire şayan, tebrik ederim. Tam olarak konuya vakıf değilim o yüzden soruyorum ne zaman paylaşmayı düşünüyorsunuz?

1 ay gibi bir sureç diyebilirim

1 Beğeni

evet yol tam olarak o şekilde kavşaklar yss koprusu fln hepsi var . teşekkur ederim

1 Beğeni

sanırım yanlış etiket atmışsın bana cevap vercektin güzelmiş o zaman çok güzel olucak bu emek karşılığı inşallah da güzel olur

1 Beğeni

https://youtu.be/46UZryuCUI4 map çalışmamız ile ilgili söyleşiyi burdan izleyebilirsiniz.

3 Beğeni

esenler otogar fotograflar ne zaman gelecek

şakamısın attık ya yukarıda var .

1 Beğeni

he tm abı gormedım ben