ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Gecikmenin ne olduğunu araç gelmeden söylemezler. Araç yayında tanıtılırken yada blog sayfasında bizi bu konu hakkında bilgilendirirler ama özel bir sebepse söylemeyebilirler. Ancak bu aracın bu kadar gecikmesindeki sebep kim bilir ne? Sebebin ne olduğu açıkladıklarında biz nasıl tepki vereceğiz onu düşünüyorum. Umarım mantıklı bi sebep yüzündendir.

1 Beğeni

Çokta şey yapmamak lazım, ne de olsa 1 yıldır bekleniyor.

1 Beğeni

:melting_face:

3 Beğeni

Gecikme yok çalışma stilleri tempoları böyle.

1 Beğeni

Aynen önce sıfırdan şirket kuralım sonra bu aşamaya geçeriz :upside_down_face:

Bu yayında Man aracından haber gelmeli artık,hadi scs yap şovunu.

Beklediğiniz haber bu yayında verilmeyecek bunu kendileri söyledi. Bu gidişle 2071’de gelir diye tahmin ediyorum.

o zaman ciddi olarak balkan dlc le gelecek bence işin şakası bir yana.

Ya artık bu muhabbet sıkmaya başladı. Tamam illaki bir programları yol haritaları vardır ama bu oyuncuları da sıkmaya ve hevesleri kaçırmaya başladı. Zaten Man çıktıktan 1 ay sonra bu seferde yeni volvo ne zaman gelecek muhabbetleri başlıcak. O yüzden çok kasmaya gerek yok diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Aslında benim yeni bir Man veya Volvo beklentim yok, ben Daf’çıyım.
Hatta son gelen yeni kasa Daf’ı da değil;bir önceki kasa Daf’ı kullanmak istiyorum.
Fakat şöyle bir sıkıntı var, sürerken 45 derece fav(görüş açısıyla)la oynadığım için dolayısıyla kenar(çizgi) kırılmaları daha bariz hale geliyor.
Sol aynadan baktığımda eski Daf’da kenar kırılması rahatsız edecek seviyede;yeni Daf’ın kenar kırılması pek o kadar rahatsız edici değil.
Hatta Krone’nin frigo dorsesiyle kullanınca, Krone dorse’deki kenar kırılması yeni Daf’la bariz bir rahatsızlık veriyor.
Yani bir de böyle bir mesele var. İstenilse de eski teksture araçlar kullanılamıyor komplikasyonlar, yan etkiler ortaya çıkıyor.
Eski teksture araçlar yanilenmeyeceğine göre;mecburen yeni araçların bir an önce getirimesi lazım.
Sadece araç da değil yeni dorselerin de

Çok doğru konuya değindin oyun baya yol katetti baya gelişti .fakat bu sürede eski araçlar, eski kalmış dorseler ,dlc dorseler de dahil yani oyuna önceden gelen araç ve dorseler çok kötü gözüküyor kaplamaları. fakat mesela en son gelen daf veya 2017 de gelen scanıa gayet güzel oyunun gelişim sürecine ayak uydurabiliyor yeni geldikleri için.bence önümüzdeki süreçte scs eski araç, dorseleri (dlcler de dahil) elden geçirmesi lazım harita yenilemeleri gibi mesela.

Daf Euro 6 nın sol aynası beni çok rahatsız ediyor hem büyük hem de kasnak kırılmalar çok net gözüküyor.XF 105 in aynaları daha tatlı gözüküyor.Keşke bir güncelleme yapsalar.

8 Beğeni

Tabii bu teknik bir mesele ve bu başlığın da konusu değil.
Fakat kasd ettiğim şey aynanın boyu, ebatı veya diğer nesnelerin(mesela yol kenarındaki bariyerler) aynaya düşen görüntülerindeki kırılmalar değil;bizzat aracın kendisindeki kenar kırılması.
Yeni Daf’ın teksture/doku kalitesi ile Krone dorseyi birlikte kullanınca Krone dorsedeki kenar kırılması çok belli hale geliyor.
Hatta beni en fazla rahatsız eden Ats’deki Volva çekicilerin kenar kırılması, sol aynasından bakınca yatak penceresindeki kırılmalar çok fazla

1 Beğeni

Yayını izleyen var mı bilmiyorum ama yarım saattir aracı hareket ettirmeye çalışıyorlar. Sıfırdan başlayalım ayağına :smiley:

1 Beğeni

Bizde bi Man bulabilseydik iyi olurdu aslında. :smiley:

Madem bu when? Olayı çoh güsel.Ecs when? Tişörtü çıksın onada gülelim,hypelanalım aynı şekilde.Şöyle üstündede otobüs çizimi olan.
A101 videoyu gizliye almış aaaaaaaa.

1 Beğeni

sljksjdljfsldfjlfsj :rofl: :rofl: :rofl:

İyi en azından aynasız MAN’ı dışardan görebildik buda bişey

3 Beğeni