ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Yeni MAN gümrük işlemleri için Kapıkule’deyim :stuck_out_tongue:

Özel olarak içeri alındık. Aracı bekliyorum. Hasan sarısı söylemiştim.

15 Beğeni

Hahahahaha işin tadı kaçtı,tişörtler filan herhangi bir bilgi veya blog gelişme yok. sadece bir oyundan fotoğraf, ets2 topluluğunu kimse umursamıyor diye düşünüyorum ya da yoğunluğu ats oyununa verdiler heralde.:smiley:

1 Beğeni

Screenshot_20230430_160932

Şu soruyu görünce benim mental sağlık bi tık daha düştü sanki

11 Beğeni

ben dün akşam gümrükte 2 saat bekledim benim araç çıkmadı
scs göndermemiş yazıklar olsun
:frowning:

6 Beğeni

Onbinlerce insan gümrükte MANı bekliyor bi türlü teslim alamadılar

4 Beğeni

bu hafta çıksa da oyuna dönsem acaba bu hafta da çıkmaz ise balkanları mı beklicez mümkün mü böyle bi durum ?

Arkadaşlar yine moral bozmak istemem fakat gerçeklerin içimizi acıttığı da ortada.

Scs’nin tweetindeki “yavaş yavaş” ifadesini biz çok hafife alıyoruz diye düşünüyorum. Diyeceğim şu ki bu hafta da çıkmayabilir :frowning:

3 Beğeni

o zaman hedef 2053,2071.

2 Beğeni

Halbuki hiçte ciddiye almamıştım :cry:
Man Tgx Euro 6 gibi olmasa bari

2 Beğeni

Şaka gerçek olacak. :smiley:

Neyseki volvo fh16 konusu sessiz.:slightly_smiling_face:Tecrübelerimizden ders çıkaralım.
Gelen araç daf yada scania değilse gelmesi en az birkaç yılı buluyor.Artık markalardamı sorun var yoksa bunlarmı beceremiyor orasını bilemeyeceğiz.

2 Beğeni

Yeni dafın da ön camını o kadar küçük yapmışlar ki 70 derece fov ayarıyla bile kullanamıyorum.

Atma işte o zehirli oku atma neyse artık hedef 2053, 2071.

Hayır umutlanmamalıyım, yarın MAN gösterilmeyecek ve tarih verilmeyecek hayır inanmıyorum buna… :frowning:

Pavel uyuma
Şoförler isyanda!

Pavel uyuma
Şoförler isyanda!

Susma sustukça sıra sana gelecek
Dlc’ler satılmayınca iş işten geçecek!

:upside_down_face:

3 Beğeni

Hhaahhhahaha 10 numara olmuş:joy::joy::joy:

Şu görüntüyü 502 gün önce yayınlamışlar. Başka da bir şey demiyorum.

6 Beğeni

Hayır yani oyuncu tarafını da düşünüp 5 dakika ayırıp bir tweet ile neden böyle geciktiğini, ertelendiğini söyleseler eyvallah ama yok.

Twitter sayfalarına girip yokluyorum arada ama tuhaf tuhaf gönderiler var. Yorumlar ayrı bir dünya zaten, iki yorumdan biri MAN :smiley:

Görüyorsun ilgiliyi ama inatla böyle devam, yarın yayında olacakları düşünebiliyorum. Sohbeti kapatırlar :smiley:

4 Beğeni

gerçekten mükemmel :stuck_out_tongue: dramanın merkezi ets 2

4 Beğeni

ben etkileşim düşmemesi adına böyle bir yol izlediklerini düşünüyorum, o kadar gidip tişört bile bastırıyosun ama gecikme adına tam açıklama vermiyosun inatla başka bir açıklaması var mı? :grinning:

1 Beğeni