ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Yeni Man TGX’in sesleri kulak kanatır mı?

• Kanatır, boşuna heveslenmeyelim.
  • Bu defa sesler de kaliteli olacak.

0 oylayanlar

Bugünde yayın duyurusu yapmazlarsa haftaya kalacak gibi.

1 Beğeni

Bence bu akşam gelir ? %50 %50 … Gelse de bir sürsek :ok_hand:

Duyurusunu diyorsan tamam ama direk tırın bugün gelme ihtimalini diyor isen işte o imkansız. Çünkü tırları getirirken yayın yapıyorlar ve o yayınlar 1 gün önceden duyurusunu yapıyorlar. O yüzden daha yayın duyurusu yapmadıkları için bugün MAN’ın gelmesini beklemeyin.

selçuk abinin vücuduna odaklandık ama neyse :smiley: suratıyla beraber yapacaktım çok şey olmasın dedim

5 Beğeni

Bu sefer neye takıldı acaba, bu hafta inanmıştık oysa ki…

bu hafta geleceğine dair tek iyi işaret kokpit görüntüsünün paylaşılmasıydı onun dışında twitter’dan duyuru yapılmadı vs. net bir şey söylenmedi. yayında ne derlerse desin geçerliliği yok. durum değişebiliyor.
çok oynayacağım için değil ama modeli ve detaylarını görmek için bekliyorum.

6 Beğeni

Garip olan geçen haftaki yayında kendileri haftaya çok özel bir yayın olacak demişlerdi :face_with_peeking_eye:. Hafta bitti :face_with_spiral_eyes:. Bu kadar bekleyip sürpriz olarak neler göreceğiz çok merak ediyorum :yawning_face:

3 Beğeni

Geçmiş olsun arkadaşlar, eğer duyuru gelecek olsaydı bu saate kadar çoktan gelmiş olurdu. Yüksek ihtimal bir sonraki haftaya kaldı araç :confused:

2 Beğeni

adamlar sözünün eri(!) gerçekten de anlaşılan yavaş yavaş hazırlanıyorlar :smile:

3 Beğeni

Yayında bi aksilik olmazsa haftaya özel bi yayın demişti yani onlar bile haftaya yayın olup olmayacağından tam emin değillerdi yayına katılacak man yetkilisi mi müsait değildi ben anlamadım umarım beklediğimize değer diyecemde görünce koltuktan fırlatacak özellik gelmesi lazım (mesela Rigid şasi yada man fabrikası yada TGS yada TGM araçlarının gelmesi lazımki yok artık helal olsun çok bekledik ama buna değdi diyelim ama çok zor)

2 Beğeni

haftaya artık o da olmadı 14 mayıs o da olmadı hedef 2053.

Konuyu kitleyelim 2024’te açarız geri :smile:

5 Beğeni
8 Beğeni

önümüzdeki hafta da oyuna gelmezse ne zaman gelir ?

ahahaahahah hahhahahahah :smiley: hadi la scs

1 Beğeni

Çatlak Şanzel Çıkamayan MAN’a tepki gösteriyor.

2 Beğeni

Ap.101,Salla salla bitmez.

3 Beğeni

Akbaba Yanıyorum yanıyorum - Arabadan atlama - YouTube

Do you mean after 14 May of 2024?