ETS 2 - Yeni DAF XF, XG ve XG Plus

Nolur artık şu araca birkaç tane aksesuar getirsinler. Çok boş olunca kötü gözüküyor.

Aynı aracı ısıtıp ısıtıp koyuyorlar önümüze. Volvo FH nerde?

4 Beğeni

Vallahi bu 3. Yeni daf, fav aracım xg ama bana bile yetti artık daf görmek :grinning:

Volvo bişeyler pişiriyor bu yüzden volvo dan bir haber yok sanırım. Volvo kameralı ayna sistemini test ediyordu ve sanırım ufak Bi makyaj alacak kabin. Galiba man gibi bi süre bekleyeceğiz

2 Beğeni

Betaya da geldi mi?

evet bana 2.2gb güncelleme geldi.

Bugün betaya güncelleme gelmedi. Atölyedir o.

1.49 seçili oyun 1.48.5 a geçmiş benim :smiley:

Şimdi betaya da geldi

1 Beğeni

Bu arabaya neden aksesuar eklememek için bu kadar ısrar ediyorlar anlamadım gitti.

Markaların istediği şeyleri koyuluyor diye biliyorum.

XD DLC sayfası →

2 Beğeni

keşke bu DLC ile beraber modifiye paketi de güncellenseydi

Aksesuar olsa koyacaklar ama fabrika çıkışı bu seçenekler var. Modifiye paketi gelirse olur anca aracın kendisine eklemek istemiyorlar artık.

Ekleme: Üstte dediğim siyah güneşliği eklemişler yeni direksiyon seçeneğide var tamamen siyah olarak.

Bu segment çekiciye giriş yapıldıysa,Volvo FM’i,Scania G veya P’yi de görmek istiyor insan.Gerçi Volvo bir yenilensin önce diyenler çıkabilir. :slight_smile:

1 Beğeni

aralarındaki tek fark boyut geri kalan herşeyi aynı. eyyy scs getir artık şu mp5 actros ile yeni fh’yi. aracın modeli güncellenecek daha gelemedi oyuna. ayrıca scania s ve r serisinin yeni nesil motor seçenekleride yok oyunda, 2017de kaldılar. harita ve diğer dlc’ler ile oyalıyorlar.

Birde bu araçların kullanım alanları bir tık farklı ve bu alanlar oyunda tam anlamıyla mevcut olmadığından garip duruyor.

Hafriyat işinde biraz test ettim başarılı :smiley:

2 Beğeni