ETS 2 - World of Trucks "One Truck Family Event" [Ana Konu]

Otobanda giderken oldu, birden yerin altına düştüm GTA Vice’de olduğu gibi.D:

World of Trucks’ın yeni etkinliğinde yarış kamyonlarını taşıyoruz! ETS 2 için yeni bir online etkinlik başladı. FIA ETRC 2019 sezonunun #OneTruckFamily kampanyası için bu sefer gerçek yarış kamyonlarını yüklüyoruz!

1 Beğeni

en düşük kaç km?

onu ben ılk seferde yaptım ana yollardan cıkıp tali yollardan sehrn arkasından gırdım bos sokakalardan devam ettım ama en sonunda yıne kıtlendı yakınlastıkca benım oldugum saatte gercekten ıgrenc bır kalabalık vardı fransanın 4 tarafı kıtlıydı yanı ne kacacak yer ne de duracak bır noka… baya admın vardı uyarı cekıp duruyorlardı benım oldugum an baya kısı ban yedı

yoksa o bölümde ölsem beklemem kı zaten en son offlıne yapıp devam ettım :slight_smile:

Öyle bir sınır yok , yükler değişkenlik göstermiyor.

Bu dorse pragda çıkıyor:)

1 Beğeni

Yük bölgeleri belli bir yer olduğu için km sınırı yok bölge arasındaki uzaklığa göre değişmekte en yakın bölge 400 km di yanlış hatırlamıyorsam.

Sonunda paris seferlerini bitirdim şimdi az dinlenip yeni sefer zamanını bekleme zamanı :smiley:

Teşekkür ederim az önce tecübe ettim bende son işim prag olarak ayarlamıştım en uzak orası olduğu için onuda tamamladım sonunda :smiley:

1 Beğeni

mp’de trollenir veya kaza yapıp takla atarsanız bağlantınızı kesip normal bir şekilde oyundan çıkın bağlantı olmadığı için wot eşleşmesi olmayacak, tekrar girdiğinizde en son kayıt nerede aldıysa oradan devam edeceksiniz, baştan başlamaktan iyidir.

3 Beğeni

Seni trollediler herhalde :slight_smile:

1 Beğeni

hayır dorse direğe çarptı sonra bahçe duvarına uçtum. :joy:

1 Beğeni

Artık Bratislava’ya teslim edilecek.

4 Beğeni

3 Mayıs’da bitiyor değilmi?

1 Beğeni

o zaman tekerimize daş degmesin diyelim hasan abi yola devam :smiley:

1 Beğeni

@coyote 3 günde bir yenilenen yükün teslim edileceği yerler, yükü alacak olduğun değil yani. O listede yer alan 10 şehirde yine yükler var fakat artık teslim yeri Bratislava.

Aynı sorunda bende de var

Ben teslimat yeri paris’e gidenleri yaptım ve 9/10’da kaldı bratislava da çıkmıyor son yük

@Mustafa O zaman sen bir sonraki teslimat yerini bekleyeceksin yani 28 Mart tarihinde Ancona olacak. O zaman o kalan son yükünü Bratislava’dan alıp Ancona’ya götürür tamamlarsın.

@coyote Bratislava için yukarıda yazdığım şey senin içinde geçerli. Ama Bratislava haricinde yapmadıkların var ise o şehirlere git süreki yenileme işlemi yap Bratislava’ya yükler çıkacaktır.

Ben şimdi paris’e bakıcam eğer orada yoksa son yük 28 marttaki yer neredeyse orayada bakıcam bakarısın çıkar bug olur filan.

bende öyle düşünmüştüm zaten bratislavadan bratislavaya kamyon taşımak saçma olacağı için yük koymamışlar çakışma olmuş ondan 3 gün bekleyeceğim yinede başka bir şey vardır belki bilen çıkar diye buraya yazmıştım.

1 Beğeni