ETS 2 - World of Trucks "One Truck Family Event" [Ana Konu]

evet hayırlı olsun ana profilim komple bozuldu :smiley:

2 Beğeni

İyi olmuş , SÖH’ün bunun ile kesinlikle alakası yok :joy:

1 Beğeni

Yani uç gün boyunca almanyanın şehirlerinden parise yük taşıyacağız diğer uç gün de bratislavaya reslimat yapacağız

1 Beğeni

Keşke tek seferlik işte de çıksalar.

1 Beğeni

Şuan Pragdan Aldım parise doğru gidiyom… diğer ülkelere baktım çıkmadı nedense Pragda yenileye yenileye buldum

1 Beğeni

3’er gün ara ile olacak bu işler , ha diyince bitiremeyecek kimse , sünecekte sünecek ,sayacağım sonra bunlara… :smiley:

3 Beğeni

@altunsoy07 Evet. Listede yer alan 10 şehirden şimdilik Paris’e teslimat var.

@HasanOfke kusura bakma değerini bilemedik :smile: Cidden ilk defa bir wotr etkinliği için, Steam’e başarım eklediler.

1 Beğeni

olsun geçen sene zaten böyle olmalı demiştik güzel yapmışlar yoksa fia etrc olayının bir anlamı olmazdı
bunu yarış zamanı bile tanıtım amaçlı kullanabilecekler
:smiley:

1 Beğeni

ETS 2 için Yarış Çekicileri Teslimat Etkinliği “World of Trucks: One Truck Family Event”

2 Beğeni

aslında bu tarz yükler oyunda olsa fena olmaz güzel duruyor şahsen dorse tırlar felan

Dorseler çok güzel görünüyor. Yaklaşık bir aydır benim emektar garajda yatıyor bu bahaneyle belki düşeriz yeniden yollara.

• ETRC 2018 yarış çekicilerinden olan üç tane 1:50 ölçekte kamyon modelinden biri (rastgele düşecek) kabin aksesuarı olarak hediye edilecek.

Bunların içinde nadir çıkan değerli bir öge yoksa sadece şekli şemali güzel içi boş bir aktivite olacak.

2 Beğeni

ben bir tane iş yaptım berlin>paris arası :smiley: ana harita çok güzel olduğu için … :smiley: neyse şimdi videoyu çekeyim multiplayer uyarlandığında zorlamayla @Emre54 gireriz artık

3 Beğeni

Multiplayerda diğer kullanıcıların etkinlik dorseleri beyaz dorse olarak gözüktüğünden çok yaklaşınca buga girip havaya savuruyor…

Reis bende bu dorseler gözükmüyor ne yapmam gerek wot 'a da bağladım. Sp Mp denedim Etkinlikte yazan şehirlerde denedim çıkmıyor bu dorseler oyunda güncel ne yapıcam ya bende bu etkinliği yapmak istiyorum. :slightly_frowning_face:

Oyuna girince yükü teslim alacağın şehirlere gidip harici işlerden bulman lazım teslimat dorsesini. Yoksa uyuyup servise ışınlanıp tekrar dene.

Denedim ama yine olmadı.

Devamlı yenile işleri, çıkacaktır elbet. Listede yer alan diğer şehirlere bak.

SAVE yi değiştirdim ve sorun çözüldü Yardımlarınız için eyw <3

yanlız pragda 50 kişi ver üzeri pariste de 300 kişi üzeri var. benim gibi multide yapanların Paris te işi zor.