ETS 2 - World of Trucks Etkinliği: "Motorlarınızı Çalıştırın"

arkadaşlar etkinliğe katılmak için server farkı var mı istediğimiz serverdan yapabilir miyiz*
birde kaç tane yük taşımamız gerekiyor kuralları anlayamadım da

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-world-of-trucks-etkinligi-motorlarinizi-calistirin/

Öncelikle buradan bilgi alabilirsin;
*Etkinlik Kuralları
Yarış bileşenlerini en az 12 farklı şehre taşımalısınız. Yalnızca 200km mesafeden fazla olan işler kabul edilecek.

Bu etkinlik MP ile alakasız bir şey SP yada MP de yapabilirsin.

MP BİR MOD; SCS İLE ALAKASI YOK!

1 Beğeni

İnan aklımın ucundan geçmedi. Kısa mesafeli işleri aramakla uğraşılmasın diye ekledim. :slight_smile:

Yk knk anladim saka yaptim o degilde neden 1000 km sefer attin 90 la nasi gittin ya valla helal olsun ben olsm sıkılır 2 gune bitirirdim

Valla bütün işler tesadüfen denk geldi. Ben uzun yol seviyorum aslında. Bir keresinde Paristen Şırnağa gittim. Ben hep 90km’de kullanıyorum. :smiley:

1 Beğeni

Bana hayırlı olsun.

Bende dün akşam bitirdim şimdi yan hesaba geçeceğim. Birde onunla bitirelim :slight_smile:

2 Beğeni

Renkler özelleştirilebiliyor mu yoksa sabit mi?

Alt kısımdaki renkler sabit, üst kısımın boyası değiştirebiliyor.

An itibariyle…

2 Beğeni

Beyler Krone Dorsenin tadını çıkarın. Etkinlik sonunda Krone DLC’si çıkana kadar kaldıracaklarmış.

öyle olacak zaten herkes krone geldi diye seviniyor etkınlık bıtınce kalkacak

Kim nereye kaldiriyor bitti artik o is ortaliga sacildi

Niye ki abe

Abi burada öyle yazıyor diye dedim ben. Yanlış bilgi verdiysen kusura bakmayın.

bende oyle okudum etkınlık bıttgınde krone dorse kalkacak ama yakın zaman hazır oldugunda dıger dorselerıde sunacagız dıye yazıyor oyle okudum :smiley:

ben size onları kaldırmasının bir anlamı yok diyorum giden gitti artık dlc çıkana kadar koymamaları doğru zaten ama model artık ortalıkta dolaşıyor

O da doğru abi. Birde 8×4 derken hangisi için dedi acaba?

diğer tırların olabilir reno ve man gelecek ya onlarada gelebilir belki aynı anda

Renault ve Man’dan bahsediyor. İkisinden birisine gelecek. Belki de ikisine gelecek.