ETS 2 Trucks World Cup 2020 Screenshot Yarışması /w Renault Trucks

Tebrikler :+1: :+1:

5 Beğeni

@bertan06 Teşekkür ederim…

5 Beğeni

@Burak34 abi tebrik ederim​:clap::clap:. Arkandayız bizden birinin yarışa katılması gurur verici başarılar

5 Beğeni

Tebrikler oyum ile sonuna kadar destekyim

3 Beğeni

Büyük umutlarla bu fotoları göndermiştim ama seçilmemiş. :thinking:

@Burak34 tebrik ederim. artık seni destekleyeceğiz.

8 Beğeni

@SFK Elinize sağlık çok güzel olmuş, seçilmemesi ilginç :face_with_raised_eyebrow:
@bytutkun @Halil_Islakca Teşekkür ederim :smiley:

6 Beğeni

Duyuruya ilk bakışta gözüm bizden birilerini aramıştı… :blush:

3100 başvuru arasından Trucks World Cup 2020’ye katılma hakkı kazanan @Burak34’ü tebrik eder, yolunun açık olmasını dilerim. :clap: Umarım final heyecanı da yaşarız.

6 Beğeni

bence biraz onların isteidği gibi çekseydin alırlardı ilk fotoğrafta sağ tarafta önü görünecek şekilde olmalıydı :smiley: ama belki de çok photoshop duranları ayırdılar yoksa affetmez millet bir sürü göndermiştir

3 Beğeni

@bona Teşekkürler sağolun :slight_smile:

2 Beğeni

Gönderdiğin fotoğrafta parktaki fotoğrafların da oldukça kaliteli. Listeye gireceğini tahmin ediyordum, yapıyorsun bu işi :slight_smile: Tebrik ediyorum, sonuna kadar destekliyoruz :+1: @Burak34

6 Beğeni

@Mci61 Çok teşekkür ederim sağolun :slight_smile:

5 Beğeni

fazla photoshoptan gitmiş olabilir doğru.

@Burak34 Tebrik ederim, yarışmada daha iyi yerlere gelmen dileğiyle :clap:

2 Beğeni

@AlierNN Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Oylama başladı!
SCS Software’ın Instagram hesabında Story kısmına giderek @Burak34’ün fotoğrafını oylayabilirsiniz.
https://www.instagram.com/stories/scs.software/

7 Beğeni

@Burak34 maçı çok önde götürüyor. :+1:

5 Beğeni

Oy veren bütün herkese teşekkür ederim, sayenizde buralara geldik :slight_smile:

8 Beğeni

Oyuna ilgi gösteren ülkelerden bir kişi almaya çalışmışlar yoksa sizin resimde iyi hatta Michael tırı bence çok basit benim attığım resimler bile daha iyidir Michael tırından ama maalesef seçilmemiş umarım Burak arkadaşımız finali görür

2 Beğeni

Blade1974’te Türk, hatta çoğumuz onu Scania ve Renault’a yaptığı tuning modlarından biliyoruz, zamanı geldiğinde onada tam destek.

https://www.youtube.com/user/TheKARSIYAKALI

8 Beğeni

35 TC plakalı birisi daha var. Ama modlu araç mı kullandı bilemedim.

3 Beğeni