ETS 2 – TR Extended Map Mod | Marmara Edition #1 [Ana Konu]

Marmara edition part 1 ve 2 muhtemelen 2022 ortalarında tamamlanmış olur o zaman, iberia sağolsun :confused:

Hasan kardeşimiz Yazın demişti herhalde. Sende şuan yazdan sonra diyorsun hocam:slight_smile:

Tek sen uğraşmıyorsun herhalde. Geç olsun güç olmasın :slight_smile:

İstanbul Edition için 1.40’ta çekilmiş yeni ekran görüntüleri paylaşılmıştı.

Şu an @sctn Marmara üzerinde çalışmaya devam ediyor. Yapım aşamasını gördüğüm için yazabilirim. Aynı ışık, renk değişimi orada da var çünkü 1.39’daki halini de görmüştük. Ama tabii şu an daha çok ilerledi. :slight_smile:

Ekran görüntülerine dikkatli bakarsanız en kuytu köşelerde bile 1.39’a göre iyileşme görürsünüz. Tabii @HetriX biraz sınırları zorlamış.

21 Beğeni

TR Extended Map 1. Yıl Dönümü ve Birleşme Duyurusu

Güney Marmara Mod ekibi @KAPICILARKRALI ve @The.Yigido68, TR Extended ekibine dahil oldu. Güçler birleştirildi. :slight_smile: Açıklamayı okuyabilirsiniz. Özel bir video da var. :smiley: @bona @sctn @Emre54 @HetriX

Şimdiden Marmara sürümü için farklı alanlarda çalışılmaya başlandı. İlk blog yazısı için yeterli malzemeye sahibiz sanırım.

*Güney Marmara Map Mod bu şekilde kalmaya ve indirilmeye devam edilecek. Zaten uyumlu olduğu için bir arada güzelce kullanabiliyoruz.

35 Beğeni

Çok güzel bir haber hayırlısı olsun. En çok bahsettiğimiz ve istediğimiz şey de buydu zaten. Ayrı ayrı harita modları yerine bu işi yapan arkadaşların birleşmeyle hem daha hızlı ilerlenir hem iş yükü hafiflenip ortaya büyük bir harita modumuz çıkar.

11 Beğeni

Açıkçası bu haber için sevindim kendi haritamızı meşhur etmek ve daha güzel işler yapmak için güzel bir fikir bize düşende modu yapan arkadaşlarımıza destek vermek ve kendi haritamızı meşhur etmek hayırlı olsun. :slight_smile:

7 Beğeni

@The.Yigido68 kardeşim adına çok çok sevindim. Allah utandırmasın

1 Beğeni

Çok sevindim. İnşallah guzel harita bizi bekliyor. Otogarlar da ileriki sürumlerde inşallah eklenir. Ekibe kolay gelsin :+1:

1 Beğeni

Promods trex ve guneyanadoluyu siralamasini nasil yapmalıyız oyundan atıp suruyor

En altta güney marmara bulunmalı. Sonrasında promods ve trextended’ın yeri farketmez. Ama en üstte connection dosyası bulunmalı.

1 Beğeni

Middle-east hariç şu an TREX+GMM+ProMods mevcut sıralaması indirme sayfasında eklidir. Middleast için de TREX+ProMods-Middleeast sırasına uygun olarak GMM’yi en alta almayı deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

Video

20 Beğeni

Haritanın son durumu nedir? Ekibe başarılar dilerim.

1 Beğeni

Teşekkürler. Çalışmalar son sürat devam ediyor.

5 Beğeni

Allah hızınızı kesmesin, maşallah maşallah :nazar_amulet:

4 Beğeni

Çalışmaları merakla bekliyorum, lütfen bir an önce gelişmeleri paylaşın…

4 Beğeni

İftardan sonra hazır olun! :smiley: İlk blog geliyor.

11 Beğeni
8 Beğeni

TR Extended Map: Marmara Edition - Gebze blog yazısı ve ekran görüntüleri karşınızda!

:star_struck:
@bona @sctn @Emre54 @The.Yigido68 @KAPICILARKRALI @HetriX

41 Beğeni

images.jpeg-35

20 Beğeni