ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Sonunda bee

Güney marmarayla uyumlu olması baya güzel ama köprüyle karsıya geciyorsun ama gebze taa uzakta kalıyor.Biraz saçma görünüyor.Karayoluyla geçilse daha güzel olurdu sadece feribot bağlantısı olması biraz sıkıntı duruyor artık tr extended marmara’da görürüz onu da

3 Beğeni

1/3 harita 1/19 ölçekli haritaya eklendiği için öyle, kusura bakılmasın ama biraz saçma olmuş, güney marmara map’in avrupa’dan apayrı bir harita olması daha iyi olurdu.

@HasanOfke şu anda indirme hızı, bağlantısından yana hiçbir sıkıntı yok.

2 Beğeni

Kusura bakılmasın ama bu bir arz-talep olayı. Zorunlu değil. İstemiyorsan kurmadan oynayabilirsin.

10 Beğeni

Karayolu bağlantısı sektörler çakıştığından dolayı olmuyor sanırım zaten yeni sürümün çalışmaları devam ediyor. Ancak yapacak bir şey yok. Şak diye Ambarlı’dan karşıya geçiliyor ve iş de çıkıyor. Öteki türlü ben oraya gitmesem üzülürdüm. O haritanın da buna ihtiyacı vardı bu haritanın da oraya :slight_smile: Dün akşam dolaşırken aldığım iş Gebze’ye gidiyordu. Böylece Ambarlı daha işlevsel hale geldi.

Özel duyuruyu bekleyin. :smiley:

9 Beğeni

10 Beğeni

Guney Marmara, Tr Extended, Promods 3’ü bir arada kullanılabilir mi?
Güney Marmara Map’ın promods uyumluluğu yoktu.
Tr Extended çaktırmadan bir uyumluluk sağlatmıș olabilir mi?

3 Beğeni

promods ıle açıtıgımda butun harita kaydı çözumu varmıdır bunun

connection dosyası en yukardayken bir kayma olmamış olmalıydı. En üstte mi?

1. yıldönümü duyurusu birkaç güne yapılacak.
14 Beğeni

@Aykut_Saylan @ugurekc şu an siteyi tekrar kontrol edin. TR Extended + Güney Marmara + ProMods için Connection dosyası eklendi.

2 Beğeni

TR Extended + Güney Marmara + ProMods

-Bu şekilde kullanacaklar, eğer kullanıyorlarsa Promods Middle-East Add-On Pack’ı devre dışı bırakın.
-Güney Marmara Map’ın ölçeğinin büyük olması ve Promods Middle-East bölümünün önünde kalmasından dolayı ciddi şekilde harita kaymasına sebep oluyor.

Bazı kullanım seçenekleri:

TR Extended + ProMods Klasik + ProMods Middle-East

TR Extended + ProMods Klasik + Güney Marmara

TR Extended + ProMods Klasik

TR Extended + Güney Marmara

4 Beğeni

herseyı doğru yaptım son attığınız dosya ıle beraber ama kayma devam ediyor

-Promods ve Tr Extended ilgili dosyaları devre dışı bırakıp profile girin.
-Profil yüklendikten profil ekranına geri dönün ve Promods ve Tr Extended ilgili dosyaları etkinleştirip profile tekrar girin.
Amaç şu: Bütün dosyaları tekrar yüklesin.

2 Beğeni

Middle-east eklentisinden dolayı muhtemelen çünkü Güney Marmara ile çakışıyor sanırım yukarıda @ugurekc belirtmiş.

1 Beğeni

Tüm önerileri denedim fakat sorun devam ediyor

Mod yöneticisindeki sıra nasıl? Ekran görüntüsü paylaşırsanız sorun daha iyi anlaşılır.

sanırım sorunu çözdum. sadece tr extended yukledıgım zaman kayma sorunu duzelıyor. marmara yı eklediğim zaman da kayıyor. tr extended + mıddle east denicem sımdı eger yıne kaymazsa marmara eklentısınde sorun var demektir

mod yöneticisinde GMM dosyaları TRExtended dosyalarının altında bulunmalı. GMM üstte olunca kayar harita. En altta olsunlar.

Bu sıra ile yapılırsa
Böyle oluyor.Kayma yok ama Güney Marmara ölçeği varsayılana dönmüş gibi oluyor.

ANA SORUN KAYNAĞI KIBRIS.

2 Beğeni